Gdzie Handlować Kryptowalutami Bez Maksymalnych Limitów

foto: pixabay

Limity handlu dziennego są maksymalną sumą, jaką osoba może handlować w sesji. Takie limity używane są w rynkach FOREX, giełdach i giełdach kryptowalut. Prawie niemożliwym jest znalezienie wymiany, która nie nakłada limitów na transakcje, ale parę jeszcze takich jest. 

Dlaczego Limity Handlu Są Używane?

Pierwotnie giełdy przyjęły dzienne limity w celu zabezpieczenia się przed gwałtownymi wahaniami cen. Inne rodzaje giełd podchwyciły to i podjęły takie kroki, aby chronić swoich inwestorów przed ekstremalnymi zmianami cen. Jednak jednym z powodów, dla których ludzie angażowali się w handel kryptowalutami, jest to, że różnił się on od handlu papierami wartościowymi, akcjami itp. Handlowcy wybrali platformy kryptowalut, ponieważ nie miały ograniczeń, były anonimowe oraz samoregulowane. 

Giełdy kryptowalut ostatnio przyjęły wiele tych samych zasad, z których korzystają tradycyjne giełdy. Dzieje się tak, ponieważ rządy wywierały na nich presję, aby je przyjęły. Mają zasady „Poznaj swojego klienta”, limity handlowe i wiele innych funkcji. Teraz odróżnienie giełd kryptowalut od innych rodzajów giełd jest prawie niemożliwe. 

Godex Nie Posiada Dziennych Limitów Handlu

To co wyróżnia Godex, to fakt, że jest to przelicznik kryptowalut bez limitów sprzedaży. Klienci mogą handlować jak wiele chcą. Nie muszą przerywać handlu do kolejnego dnia, gdy osiągną limit. To pozwala jego klientom rozwijać strategie dla maksymalizacji ich inwestycji bez brania limitów handlu pod uwagę. Założyciele Godex wierzą, że każdy handlowiec powinien mieć wolną rękę w wykorzystywaniu swoich pieniędzy. Nikt nie powinien mówić handlowcom, że powinni przestać.

Inne Korzyści Korzystania z Godex

Godex ma kilka innych korzyści, które idą w parze z polityką braku dziennych limitów. Najlepszą cechą tej giełdy jest to, że nie zmienia ona kursów w trakcie transakcji. Na niektórych platformach użytkownicy mogą rozpocząć handel, myśląc, że dostaną jedną stawkę, a następnie otrzymają coś zupełnie innego. Ta funkcja „zamrażania” umożliwia klientom redukcję zmiennych, które mogą negatywnie wpłynąć na wynik transakcji.

Zaletą, która może być jeszcze lepsza, jest to, że użytkownicy Godex nie muszą rejestrować konta, aby rozpocząć handel. Jak wspomniano powyżej, większość giełd wdrożyła zasady „Poznaj swojego klienta”. KYC ma swoje zalety, ale wadą jest to, że naraża dane klientów na ataki cyberprzestępców. Ponieważ klienci Godex nie muszą rejestrować konta, szansa na kradzież ich tożsamości jest znikoma monero na btc konwerter .

Godex stosuje kilka dodatkowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, aby chronić klientów. Ich serwery są zaszyfrowane i używają certyfikatu SSL do ochrony danych klientów przed przechwyceniem. Ponadto strona jest chroniona przed atakami DDoS. Dzięki tej pełnej gamie funkcji bezpieczeństwa klienci mogą czuć się w 100% bezpieczni, dokonując transakcji na Godex.

Końcowe Przemyślenia

Handel bez martwienia się o limity dzienne to odpowiedni sposób. Taka polityka umożliwia handlowcom pełne wykorzystanie najnowszych trendów rynkowych. Ponieważ tak wiele giełd przyjmuje limity handlowe, odświeżeniem jest znalezienie firmy, która nie narzuca takich zasad swoim klientom. Co więcej, funkcje bezpieczeństwa używane przez Godex zapewniają dodatkową warstwę ochrony, której czasami brakuje innym platformom transakcyjnym. Kradzież tożsamości jest jednym z głównych problemów nękających platformy handlu online, ale klienci Godex nie muszą się tym tak bardzo martwić.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.