Webmagazyn.pl to portal edukacyjno-informacyjny skupiający w swoich treściach najważniejsze informacje ze świata biznesu, ekonomii, nowych technologii oraz marketingu internetowego. Codziennie publikujemy najciekawsze materiały z polskiego Internetu oraz autorskie materiały redakcyjne. Pomagamy zrozumieć procesy i mechanizmy zachodzące we współczesnej gospodarce, tak aby Czytelnicy mogli czerpać inspirację oraz szybko dostosowywać się do zmiennych warunków rynkowych. Dodatkowo wspieramy ciekawe akcje społeczne obejmując je patronatem medialnym oraz angażujemy się w działania dobroczynne.

Webmagazyn to portal przyjazny społecznie. Naszą misją jest szerzenie idei społecznie odpowiedzialnego biznesu, ponieważ wierzymy, że można realizować cele finansowe oraz stwarzać miejsce do pracy i rozwoju osobom z niepełnosprawnościami, których zatrudniamy w pierwszej kolejności. W celu realizacji naszych celów społecznych powołaliśmy fundację Work 4 Life, która wspiera usamodzielnienie i poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych.

 

Redakcja webmagazyn.pl

Bartosz Popko – pomysłodawca, założyciel i wydawca. Product Owner w branży Technologii i IT. Ma za sobą kilka lat doświadczenia w rozwijaniu własnych startupów z sektora PR, finansów i mediów internetowych. Traktuje WebMagazyn jako inicjatywę prywatną, która zrodziła się z pasji i chęci pomocy osobom z niepełnosprawnością, a dzięki umiejętnościom zarządzania projektami i układania procesów świetnie godzi obie funkcje.

Agnieszka Pietraszek – redaktor webmagazynu, od 2014 roku związana z zarządzaniem projektami dla koncernów farmaceutycznych. W swojej karierze zawodowej stawia na rozwój oraz ceni sobie holistyczne podejście do życia i biznesu. CEO Learning&Development, gdzie pomaga małym i średnim firmom zbudować skuteczną strategię marketingową w oparciu o audyt marki, Business Board (mapa biznesu) z wykorzystaniem metody projektowej. Autorka eBOOKA „Zarządzaj swoimi projektami po mistrzowsku. Wirtualny PM Ninja własnego biznesu, czyli jak wykorzystać taktyki PM w swojej firmie”. Pomysłodawczyni Wirtualnej Agencji Project Managementu, z której usług można skorzystać w One Board Media – właściciela tego serwisu.

Michał Palenciuk – redaktor od 2015. Specjalizuje się w analizach rynków finansowych, sam aktywnie handluje na forexie. Prywatnie interesuje się strzelectwem sportowym i motoryzacją.

 

Webmagazyn – lepsza strona biznesu. Zapraszamy!

 

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Przeczytaj co robimy jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie
Chcesz z nami współpracować jako autor tekstów lub redaktor, zerknij do nas w dziale praca.
Przeczytaj więcej o naszym projekcie i wydawcy One Board Media