Company Management Congress. Sprawdź plan wydarzenia

Company Management Congress event, który w całości poświęcony zostanie rozwojowi przedsiębiorstw. Czas na obudzenie biznesu!

Company Management Congress odbędzie się 28 września 2021 w Warszawie. Swoje prelekcje na temat różnych płaszczyzn rozwoju biznesu wygłoszą między innymi:

Krzysztof Sarnecki – President QUEST Change Managers – zawodowy negocjator i konsultant strategiczny setek firm z całego świata. Ekspert marketingu, sprzedaży i efektywnego zarządzania. Prekursor nielinearności w myśleniu, działaniu i edukacji biznesowej oraz wielu języków obcych.

Jacek Santorski – Psycholog biznesu – Profesor Honorowy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, gdzie od dekady prowadzi autorskie studium podyplomowe Akademia Psychologii Przywództwa. Przedsiębiorca, doradca i popularyzator psychologii w mediach, autor wielu książek.

Wojciech Herra – Keynote & Motivational Speaker – Jest jednym z najbardziej inspirujących mówców w Polsce. Prowadząc wystąpienia w niezwykły sposób pokazuje przenikanie się zasad rządzących światem sportu i biznesu.

Adam Bernacki – THE MAP Founder, Partner w British Management Institute – Wspiera firmy w transformacji działów sprzedaży, skupiając się na rozwoju sprzedaży doradczej i kreowaniu wartości. Expert, trener i konsultant z 24-letnim doświadczeniem zdobywanym na trzech kontynentach.

 

Plan wydarzenia i prelegenci

– Jacek Santorski – „Przywództwo jutra. Czego na czasy „New Normal” nauczyliśmy się w czasie „covidowego” kryzysu?”. Skupi się na tym, jakie odkrycia i rozwiązania strategiczne, przywódcze, zarządzania i edukacji zostaną uznane w przywództwie i zarządzaniu przyszłości.

– Wojciech Herra – „Lider, zmiana, efektywność – przewodnik dla liderów wspierających zespoły w sytuacji zmiany”. Powie, jak zarządzać, by wykorzystać pełny potencjał zespołu.

– Krzysztof Sarnecki – „Świat wysokiej konkurencyjności zbliża się do Europy dużymi krokami, a szczególnie do Polski”. Prelegent wyjaśni, czym jest myślenie szeroko-kontekstowe, czyli transformacyjne.

– Bogdan Sosnowski – „Rozwój kompetencji miękkich w zespole sprzedaży”. Wykład poświęcony będzie strategii pozyskiwania władzy, leadershipowi i wpływowi medialnemu oraz temu, jak przeprowadzić zespół przez zmiany.

– Adam Bernacki – „Nowy świat sprzedaży – zagrożenie czy szansa na sukces”. Wykładowca skupi się na tym, czego nauczył nas kryzys pandemiczny.

– Tomasz Miłosz – „Transformacja i zmiany, czyli ewolucja rynku i sposobu pracy”. Prelegent opowie o tym, jak zmienił się model pracy przez ostatnie miesiące.

– Krzysztof Brola – „Prawo wsparciem dla każdego przedsiębiorcy. Wiedza kluczowa dla biznesu”. Pokazane zostaną sposoby, jak uniknąć czyhających na każdym kroku zagrożeń związanych z niejasnymi i często niespójnymi przepisami.

– Łukasz Dojka – „Stań się najbardziej widoczny w branży! Oprzyj markę osobistą o charakter, zaufanie i zadowolenie klientów”. Prelegent pokaże, jak stworzyć długofalowy wizerunek marki osobistej i wskaże źródła budowania społeczności.

CMC to event dedykowany właścicielom firm, kadrze zarządzającej, inwestorom, przedsiębiorcom, managerom średniego i wyższego szczebla, osobom odpowiedzialnym za planowanie przyszłości biznesu, doradcom inwestycyjnym, liderom poszczególnych branż i przedsiębiorcom samozatrudnionym.

Company Management Congress

28 września 2021, Warszawa, DoubleTree by Hilton

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.