LYNX istnieje na rynku od 2006 roku i jest obecny w 10 krajach mając ponad 60.000 otwartych kont. Jak do tej pory LYNX został wielokrotnie wyróżniony jako najlepszy broker między innymi w Holandii, Francji, Niemczech, Słowacji czy Republice Czeskiej. Warto dodać, że LYNX oferuje w pełno polsko-języczną obsługę klienta i depozyty w walucie PLN.

Najszersza oferta rynków i instrumentów w Polsce

Platforma LYNX oferuje dostęp do ponad 100 rynków w 30 krajach w tym handel na akcjach Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W sumie broker udostępnia instrumenty jak akcje, opcje, kontrakty futures i CFD, forex, ETF, obligacje na jednym rachunku. Partnerami i dostawcami LYNX są między innymi Nasdaq, Xetra, CME Group, Euronext oraz GPW.

Bardzo niskie opłaty i prowizje

LYNX oferuje polskim inwestorom niezwykle korzystne prowizje. Dzięki LYNX możesz zaoszczędzić na prowizjach na każdej transakcji, niezależnie od tego, czy jesteś inwestorem prywatnym czy firmą inwestycyjną. W porównaniu do konkurentów oferują niższe opłaty transakcyjne, głównie poprzez bezpośredni dostęp do giełdy, dużego wolumenu transakcji i zautomatyzowanego przetwarzania wszystkich zleceń. W tabeli na stronie internetowej LYNX można zobaczyć i porównać prowizje z innymi brokerami. Porównanie opłat i prowizji tutaj.

Najwyższe bezpieczeństwo rachunku

Środki pieniężne i papiery wartościowe znajdują się na indywidualnych rachunkach, oddzielonych od konta brokera. Rachunki klientów są objęte systemem zabezpieczeń, który zapewnia ubezpieczenie aktywów do wysokości 500 000 dolarów. Każdy rachunek jest dodatkowo ubezpieczony aż do wysokości 30 000 000 dolarów w Lloyds. Dostęp do rachunku jest chroniony wielopoziomowym zabezpieczeniem, a wypłata środków może być zrealizowana tylko na imienny rachunek właściciela rachunku. LYNX nie ma siedzimy w raju podatkowym, jest zarejestrowany w KNF i podlega innym regulacjom europejskim.

 

Więcej informacji na stronie lynxbroker.pl

 

20 Komentarzy

  • Zdecydowanie nei polecam. O ile na papierze ma ogromne możliwości (to tak naprawdę tylko marketing dla Interactive Brokers), to w praktyce ledwo to wszystko zipie. Beznadziejna obsługa klienta, platforma która non stop siada i nie sposób się na nią zalogować. Dla mnie czara goryczy przelała się, kiedy jednostronnie zablokowali handel akcjami GME i podobnymi. Jak dla mnie to już sprawa kryminalna.

 1. odnosnie platformy nie wiem, ale chyba lista instrumentow jest ta sama. maja duza liczbe dostawcow plynnosci i oferuja bezposredni dostep do gield. inny broker, ktory oferuje taka ilosc instrumentow to saxo, ale zdecydowanie nie polecam

 2. Broker z taką ofertą jak LYNX gdzie masz praktycznie wszystkie rynki w jednym miejscu to super sprawa. Maja dostep do rynku akcyjnego z giełd m.in Polski, USA, Niemiec i UK.

 3. cd projekt ma naprawde swietne wyniki. wogole branza gamingowa przezywa rozkwit i dlugoterminowo wydaje sie to dobra opacja aby jakies akcje branzowe kupic. w lynx jeszcze nie patrzylem. handlowalem tylko na instrumentach z gpw u nich.

 4. Generalnie w LYNX można handlować kontraktami futures na CME, CBOT i CBOE, a także ICE, NYMEX, EUREX, Euronext, HKFE itd.

 5. Niestety, jakosc obslugi kiepska – ujemna ze tak powiem

  Namowilem moja latorosl koncaca studia do zalozenia konta w Lynx w miejsce uzywanego wmBanku
  Utrudnienia stawiane przed nia przez parcownice biura – lacznie z zadaniami dostarczneia tekstow umow, na podstawie otrzymuje srodki finansowe – w dodatku niezgodne z wymaganiami przedstawionymi na stronach www o wymaganych dokumentach zniechecily ja do Lynx dokumentnie.

  Gratulacje Lynx! Dbacie o PR. Z pewnoscia podzieli sie swoimi uwagami na uczelni.

 6. Lynx odradzam, słaba osługa klienta. Dodzwonić się na infolinie to szybciej lotto wygrasz.
  Problemy z migracją kont, blokowanie składania zleceń z bliżej niewyjaśnionych powodów. Na koniec ceny kontraktów na opcje z kosmosu.

 7. Widzę tutaj sporo niepochlebnych opinii na temat Lynx ja ze swej strony miałem trochę obaw, aby się tutaj przenieść ale postanowiłem zadzwonić tam i zapytać co i jak i po rozmowie z konsultantką postanowiłem zaryzykować i teraz nie żałuję swojej decyzji.

 8. Świetnie przygotowana oferta z obsługą w języku polskim, zdecydowanie pod tym kątem oferta godna polecenia

 9. Oferta od IB z polskim suportem więc wszystko świetnie zorganizowane, jak chcecie inwestować to dobry pośrednik.

 10. Baza handlowa od IB a do tego język polski jeśli chodzi o serwis i obsługę, dzięki czemu świetnie to funkcjonuje.

 11. Sprawna obsługa w języku polskim i sprawne działanie brokera, zdecydowanie mogę ich ofertę polecić.

 12. Sprawna obsługa w języku polskim i sprawne działanie brokera, zdecydowanie mogę ich ofertę polecić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.