W 2016 Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. r. został uhonorowany Nagrodą Specjalną GPW i tytułem Brokera Roku 2015. Jest wieloletnim liderem rynku kontraktów terminowych. W 2015 biuro otrzymało najwyższą ocenę dla DM BOŚ w ankiecie czytelników Gazety Giełdy Parkiet. W 2014 roku został wybrany Najlepszym Domem Maklerskim w rankingu gazety „Parkiet”. Od lat zajmuje miejsce na podium w rankingu Najlepszych Biur Maklerskich miesięcznika „Forbes” i Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

DM BOŚ został również wyróżniony tytułem Finansowa Marka Roku za najwyższej jakości usługi internetowe oraz zbudowanie pozycji eksperta rynku finansowego. Wielokrotnie nagradzany za aktywność i innowacyjne produkty, związane z inwestowaniem na giełdach polskiej i zagranicznych (bossa.pl), funduszami inwestycyjnymi (bossafund.pl) oraz rynkiem walutowym Forex (bossafx.pl). DM BOŚ oferuje Klientom wysokiej jakości produkty oraz wspiera inwestorów licznymi analizami, rekomendacjami czy komentarzami ekspertów.

W ofercie znajduje się ponad 130 instrumentów:

– waluty,
– surowce, towary rolne,
– metale szlachetne,
– indeksy giełd światowych,
– obligacje zagraniczne,
– indeksy walutowe,
– equity CFD.

BossaFX nie pobiera prowizji za realizację zleceń. Jedynym kosztem transakcji jest spread (już od 1,6 pipsa). Equity CFD – 0,25% wartości zlecenia. Rachunki otwierane są i prowadzone bezpłatnie.

Więcej informacji na stronie www.bossafx.pl

2 Komentarze

  1. Jeden z najbardziej rzetelnych i wiarygodnych brokerow. W sam raz na start, idealny przyklad swietnego brokera typu MM. Dodatkowo mozna miec rachunki IKZE i GPW w jednym miejscu.

  2. Duży spread,poślizgi w realizacji zleceń, wiele razy nie zamkneli pozycji na SL i TP.
    Ogólnie bardzo słabo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.