Za co Polacy kochają samochody do automatycznego wynajmu?

foto: serwis agencyjny MondayNews™
Polacy, a szczególnie mieszkańcy największych polskich miast, pokochali samochody, które wynająć można dzięki wygodnej aplikacji. Idea carsharingu i współdzielenie „czterech kółek” z miesiąca na miesiąc urzeka kolejne osoby. Co jest w niej niezwykłego i dlaczego auta z BirdManem wybierają Polacy?
Carsharing, czyli współdzielenie samochodów, w Polsce obecny jest od ponad 4 lat. Od tego czasu, niemal z każdym miesiącem, rośnie grono osób, które wynajmują auta poprzez aplikację. Najaktywniejsze są Warszawa, Kraków, Wrocław i Trójmiasto. Tuż za nimi plasują się Poznań, Szczecin, Łódź i aglomeracja Śląska. Ale również mieszkańcy mniejszych miast coraz bardziej przekonują się do tej formy mobilności. Za co Polacy pokochali charakterystyczne pojazdy PANEK Carsharing?

Bezpieczeństwo
To pierwszy z powodów, dla których wybieramy samochody z PANEK Carsharing. Nie wiąże się to tylko z obawami przed przemieszczaniem się komunikacją miejską, ale przede wszystkim wynika z faktu nowoczesnej, doskonale wyposażonej w różnorodne systemy bezpieczeństwa, w tym wiele poduszek powietrznych czy hands free (m.in. bluetooth), floty pojazdów. Na bezpieczeństwo wynajmujących znaczący wpływ ma też wiek samochodów – w PANEK Carsharing są one fabrycznie nowe i bezwypadkowe. Nieustanny proces monitorowania parametrów pojazdu oraz wzajemna współpraca z użytkownikami, którzy nawet najdrobniejsze usterki zgłaszają niemal od ręki . Wszystkie te parametry najlepiej obrazuje jedna liczba – przez 21 lat działalności firmy nie wydarzył się żaden wypadek śmiertelny z udziałem samochodu PANEK!
Dostępność
Można rzec, że Panek jest wszędzie! Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji aby zobaczyć jaki samochód jest zaparkowany w naszej okolicy i …. wybierać kierunek podróży. Co ważne, nie ogranicza nas tylko dane miasto, gdyż wynajem możemy zakończyć w jednej ze 150 stref PANEK rozsianych w małych i dużych miastach Polski.
Nowoczesność
Na wybór danej usługi wpływa dziś przede wszystkim sposób jej działania i dostępność. A PANEK Carsharing dostępny jest niemal od razu po ściągnięciu nowoczesnej aplikacji na tablet czy telefon. Nie trzeba nigdzie jechać i nic podpisywać, by w kilka chwil móc ruszać, samemu lub ze znajomymi czy rodziną, w dowolnym kierunku. Warunek jest jeden – czynne i ważne na terenie Polski Prawo Jazdy kategorii B.

Unikatowość
Marzenia. Te lubi spełniać każdy. A gdy mamy możliwość spełnić te motoryzacyjne jest jeszcze piękniej! Bo kto z nas nie marzy o przejażdżce samochodem o nietuzinkowym wyglądzie, marki premium, elektrycznym czy też klasykiem? Dzięki PANEK Carsharing jest to możliwe. Ogranicza nas tylko fantazja i dostępność wybranego modelu (oraz stosowne przepisy).
Jednak flota PANEK Carsharing to także samochody dostawcze, które również chętnie są wybierane. Duże zakupy, przewóz mebli czy przeprowadzka nie jest dzięki temu procesem skomplikowanym i wymuszającym czasochłonne poszukiwania.
Tak, jak pokochaliśmy rowery miejskie czy paczkomaty dziś przekonujemy się, że nie trzeba mieć własnego samochodu aby móc nim jeździć. Kiedy chcemy i dokąd chcemy (na terenie Polski), także w sytuacjach, gdy „nasz” pojazd odmówi posłuszeństwa, a potrzebne jest dostępne od ręki „samochód zastępczy”. A z PANEK Carsharing jest to prostsze niż się wydaje.

Więcej informacji na temat PANEK CarSharing znaleźć można na www.panekcs.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.