Web Magazyn – nowa nazwa serwisu

Drogi Czytelniku. Pod koniec lipca zmieniliśmy nazwę naszego portalu z dotychczasowej nazwy „Przekrój Finansowy” na „Web Magazyn”. Rebranding wpisuje się w nasz długoterminowy plan rozwoju, który zakłada poszerzenie zakresu tematycznego serwisu.

Webmagazyn.pl będzie skupiał się na dostarczaniu wiarygodnych i rzetelnych treści z zakresu ekonomii, finansów, gospodarki i biznesu. Chcemy być agregatorem najciekawszych treści z polskiego Internetu w prostej i przejrzystej dla czytelnika formie.

Co znajdziecie w serwisie Webmagazyn? Niewątpliwie dużą porcję cennej wiedzy. Oprócz istotnych bieżących wiadomości chcemy publikować porady, wskazówki oraz statystyki obrazujące najważniejsze trendy z poszczególnych dziedzin finansowych:

Rynki finansowe – wszystko to, co interesuje każdego inwestora. Akcje, towary, waluty i kryptowaluty autorstwa popularnych analityków w Polsce.

Firma – wartościowe informacje zarówno dla doświadczonych przedsiębiorców jak i osób budujących swój startup. Trochę o podatkach, prawie gospodarczym, marketingu, zatrudnieniu i rachunkowości dla firm.

Nieruchomości – trendy w budownictwie, inwestowanie w mieszkania na wynajem i wszystkie aspekty związane z branżą deweloperską.

Polska i Świat – to co najważniejsze i ciekawe w Polsce i na arenie światowej. Opinie, badania i felietony.

Finanse osobiste – czyli to co przekłada się na nasze portfele. Porady, ciekawostki, jak oszczędzać, jak zarabiać i inwestować.

Przegląd prasy – uważamy, że wartościowe treści warto podawać dalej. Dlatego nie boimy się udostępniać wiadomości z innych serwisów tematycznych oraz treści z najpopularniejszych blogów finansowych.

Web Magazyn jest także portalem przyjaznym społecznie. Naszą działalność biznesową łączymy z ideą aktywizacji osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Od samego początku naszego funkcjonowania zatrudniamy osoby niepełnosprawne do tworzenia wszystkich redakcji naszych portali internetowych.

Serdecznie dziękujemy, że nas czytasz. Mamy nadzieję, że na stronach Web Magazyn znajdziesz wszystko to, co jest dla Ciebie interesujące i sprawi, że ten serwis będzie jednym z ulubionych miejsc w Internecie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.