Pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce – Od 1997 roku TMS Brokers jest liderem w świadczeniu usług doradztwa na rynkach walut, CFD, kontraktów terminowych i opcji. W tym czasie zyskał reputację godnych zaufania maklerów i doradców inwestycyjnych, oferując klientom połączenie eksperckiej wiedzy z doskonałą znajomością lokalnego rynku.

Pewna, polska firma

Dom Maklerski TMS Brokers S.A. podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego oraz uczestniczy w systemie rekompensat prowadzonym przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Zdobywa liczne nagrody za swoje produkty i usługi, np. „Best FX Broker Central Europe” – przyznawana w 2011 r. przez prestiżowy magazyn World Finance.

Oferta TMS Brokers

Klienci TMS Brokers otrzymują opiekę dedykowanego maklera, który aktywnie wspiera ich w analizie rynku, doborze instrumentów i odpowiedniego momentu otwarcia pozycji.

Ponadto posiadacze rachunku TMS Connect otrzymują najwyższy poziom dostępu do serwisu analitycznego TMS NonStop, gdzie zespół analityków nie tylko śledzi na bieżąco wszystkie wydarzenia ekonomiczne oraz prezentuje analizy, ale też informuje o najnowszych doniesieniach i pogłoskach rynkowych.

Platformy zapewniają klientom dostęp do tysięcy produktów w tym waluty, kontrakty na indeksy, surowce oraz kontrakty na akcje z najważniejszych giełd świata. Inwestowanie na światowych rynkach – natychmiastowa realizacja zleceń – najwyższej jakości obsługa.

Zobacz więcej na stronie www.tms.pl

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.