Startuje V edycja edukacyjnego konkursu inwestycyjnego TMS Brokers S.A.

Inwestuj wirtualne pieniądze w aplikacji, wygrywaj realne nagrody

9 marca rusza kolejna, piąta, edycja bezpłatnego konkursu inwestycyjnego w aplikacji mobilnej TMS Brokers. Konkurs jest świętem TMS, gdyż pokazuje, że ta akcja edukacyjna cieszy się niezwykłym zainteresowaniem osób, które chcą poznać bliżej świat inwestycji. Konkurs polega na tym, że uczestnicy inwestują otrzymane wirtualne 10 000 EUR i grają o realne nagrody, wykręcając jak najwyższe stopy zwrotu. Pula nagród wynosi aż 14 500 złotych.

By wziąć udział w konkursie należy zainstalować na swoim smartfonie aplikację do mobilnego tradingu TMS Brokers, zarejestrować się i rozpocząć inwestowanie w wersji demo. Wszelkie transakcje są realizowane za pośrednictwem wirtualnych środków.

Konkurs jest doskonałą okazją do przetestowania aplikacji TMS Brokers do mobilnego tradingu, która jest najbardziej innowacyjnym produktem tego rodzaju na rynku. Pozwala nie tylko inwestować z poziomu swojej kieszeni, ale i śledzić najświeższe wiadomości, sentyment rynkowy, sprawdzać co kupują i sprzedają inni. W aplikacji można na żywo oglądać szkolenia ekspertów TMS i otrzymywać rekomendacje inwestycyjne między innymi od Analityka Roku 2019 według Invest Cuffs

Wirtualne pieniądze, realne nagrody

Już od 9 marca w edukacyjnej rywalizacji sprawdzić mogą się zarówno początkujący, jak i doświadczeni inwestorzy.

Konkurs opiera się o prostą, sprawdzoną formułę. Będzie składał się z trzech, tygodniowych rund. Zwycięzcami zostaną osoby, które osiągną najwyższe stopy zwrotu. Co więcej – każdy tydzień to nowa szansa na wygraną nagrody tygodnia, czyli 1000 zł. Dodatkowe punkty w rankingu można zbierać za polecanie aplikacji znajomym oraz za aktywne uczestnictwo. Nagroda główna to 5000 zł oraz od 500 do 2000 zł za znalezienie się w pierwszej dziesiątce.

W trakcie każdej rundy konkursu odbędą się również webinary, podczas których ekspert rynku OTC opowie co robili zwycięzcy poprzednich edycji oraz jakie techniki stosowali, z jakich funkcjonalności aplikacji warto korzystać, by osiągnąć przewagę nad rynkiem oraz  do czego służy sentyment rynkowy. Wytłumaczy również jak działają rekomendacje ekspertów i czy warto inspirować się nimi.

DOŁĄCZ DO ZABAWY!

Ponadto w trakcie trwania konkursu codzienny webinar „Rynkowe Espresso” – dostępny zazwyczaj jedynie dla klientów – będzie otwarty dla wszystkich. Eksperci TMS w trakcie tych szkoleń opowiadają o rynkach z potencjałem i podają skondensowane analizy, które mogą stanowić inspiracje do tradingu.

Dodatkowo, każdy uczestnik, który dołączy do gry, a potem otworzy rzeczywisty rachunek maklerski – otrzyma książkę do wyboru z pakietu inwestora: „Książkę o inwestowaniu” dr Rafała Janika, „Analiza Price Action” Al’a Brooks’a lub pozycję „Trader doskonały” Van’a K. Tharp’a. Ponadto po otwarciu konta rzeczywistego otrzyma pełny cykl praktycznych szkoleń online oraz dostęp do rekomendacji inwestycyjnych ekspertów TMS.

Nie czekaj, dołącz do zabawy i pobij rekord stopy zwrotu z zeszłego konkursu!

Więcej o konkursie na stronie www 

Link do pobrania aplikacji IOS

Link do pobrania aplikacji Android

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.