Zwrot akcji w sprawie transferu Krzysztofa Piątka! Polak zostanie w AC Milan?

foto: Flickr

Kolejny zwrot akcji nastąpił w sprawie transferu Krzysztofa Piątka. Sport Mediaset informuje, że Polak pozostanie w Milanie, pomimo zainteresowania ze strony najlepszych europejskich klubów.

Sytuacja Krzysztofa Piątka jest bardzo zagmatwana. Po powrocie Zlatana Ibrahimovicia ma on ogromne problemy z zaliczaniem choćby pojedynczych minut na boisku, nie mówiąc już o regularnych występach. Nic dziwnego, że media spekulują na temat jego odejścia z Milanu.

W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami plotek i spekulacji dotyczących przejścia Piątka do jednego z czołowych europejskich klubów. Jednakże Sport Mediaset jest przekonane, że Polak zostanie w AC Milan przynajmniej do końca sezonu.

Czytaj także: Sadio Mane kontuzjowany! Jak poradzi sobie Liverpool bez swojego motoru napędowego?

Polakiem zainteresowane były podobno takie kluby jak: Manchester United, Tottenham, West Ham, Crystal Palace, Aston Villa, Sevilla, Atletico Madryt, Barcelona i PSG. Jeśli wziąć pod uwagę obecną formę naszego napastnika, sytuacja zakrawała pod komedię.

Jedyne co wiadomo na 100% to to, że do Milanu nie wpłynęła żadna oferta, która zainteresowałaby klub. Rossoneri chcą za Piątka przynajmniej 30 milionów euro. Polak przyszedł do Milanu z Gonoi za 35 mln euro.

Jeśli reprezentant Polski zdecyduje się pozostać w Milanie, będzie musiał stoczyć ciężką walkę o miejsce w podstawowym składzie. Póki co musi liczyć się z rolą rezerwowego. Póki co, trener Pioli stawia na Zlatana Ibrahimovicia i Rafaela Leao.

W obecnym sezonie Polak zagrał w 19 meczach strzelając pięć bramek.

View this post on Instagram

Caption this 😂 #SempreMilan

A post shared by AC Milan (@acmilan) on

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 970 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.