Wojna o Chorwata! Ostra rywalizacja AC Milan i Zenitu!

Nikola Vlasic
Nikola Vlasic, Foto: Flickr

AC Milan i Zenit Sankt Petersburg rywalizują o podpisanie kontraktu z Nikolą Vlasiciem. La Gazzetta dello Sport zdradziła szczegóły negocjacji Rossonerich z CSKA Moskwa.

Zenit złożył ofertę za Chorwata w wysokości 25 milionów euro w gotówce, ale CSKA nadal się waha. Klub ze stolicy Rosji ma problemy finansowe i szuka szybkiego przypływu pieniędzy. Moskwianie nie mogą jednak odłożyć na bok historycznej rywalizacji i choć oferta Zenitu jest atrakcyjna, to liczą na kolejny ruch ze strony Milanu.

Czytaj także: Pierwszy letni transfer Chelsea stał się faktem!

Rossoneri wyszli jedynie z ofertą wypożyczenia za 5 milionów euro i opcją pierwokupu za 20 milionów. W obliczu oferty Zenitu muszą zdecydowanie zmienić taktykę. CSKA oczekuje sprzedaży definitywnej Vlasicia, a na tę chwilę na pole position plasują się działacze z Petersburga.

Nikola Vlasić miał udany poprzedni sezon. 23-latek zanotował 34 występy we wszystkich rozgrywkach, Zdobył w nich 12 bramek i zaliczył 6 asyst. Mimo młodego wieku ma na koncie również 26 występów w pierwszej reprezentacji Chorwacji.

O Paweł Gębusiak 1657 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.