Wilfried Zaha apeluje do Arsenalu o cierpliwość w sprawie Nicolasa Pepe

Foto: Skysports

Skrzydłowy Crystal Palace Wilfried Zaha wezwał fanów Arsenalu do okazania cierpliwości w stosunku do Nicolasa Pepe po fali hejtu, która wylała się na zawodnika Kanonierów po słabym początku sezonu.

Pepe latem przybył na Emirates Stadium po transferze z Lille. We Francji miał doskonały ubiegły sezon, zdobywając 22 bramki i 11 asyst. Jednak dotychczasowe występy Pepe dla Arsenalu spotkały się z krytyką. 24-latek strzelił jednego gola w Premier League (z rzutu karnego przeciwko Aston Villi) i zaliczył dwie asysty.

Polecamy:

Red Bull, czyli globalne podejście do marketingu sportowego

Jego obecna forma doprowadza fanów do frustracji. Stawiają oni pytania czy Pepe jest wart swojej ceny.

Wilfried Zaha, który występuje w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej wraz z Pepe nalega, aby Arsenal dał Iworyjczykowi trochę czasu na dostosowanie do realiów Premier League, zanim odbuduje formę i stanie się ponownie zawodnikiem, za którego Kanonierzy zapłacili aż 72 miliony funtów.

– Jest to plakietka, której sam sobie nie przypiął, przypięli ją mu ludzie z powodu jego występów, więc teraz muszą dać mu czas na odbudowanie formy. Nie mam dla Nicolasa nic oprócz wiary w niego. Mam pewność, że osiągnie taki poziom co wcześniej, ponieważ oboje gramy dla Wybrzeża Kości Słoniowej, widziałem talent, który ma, ale nie wszyscy to widzą – powiedział Zaha dla BBC.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1096 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

1 Trackback / Pingback

  1. Bayern zmanipulował Gnabry`ego do opuszczenia Arsenalu | Format Sportowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.