To już pewne! Leo Messi piłkarzem PSG!

Leo Messi
Leo Messi Foto: Flickr

Leo Messi zostanie piłkarzem PSG! Zawodnik doszedł do pełnego porozumienia z władzami francuskiego giganta.

Świat futbolu zatrząsł się w posadach, po tym jak Messi rozstał się z FC Barceloną, klubem, z którym był związany od ponad dwudziestu lat. Blaugrana nie była w stanie sprostać zasadom finansowego Fair Play obowiązującymi w La Liga.

Odejście Messiego od razu wykorzystało Paris Saint-Germain, które najbardziej zabiegało o zakontraktowanie Argentyńczyka. Negocjacje zakończyły się powodzeniem!

Dzisiejszej nocy FC Barcelona złożyła 34-latkowi jeszcze jedną ofertę, ale według dziennikarzy magazynu OLE od razu została ona odrzucona.

Przewidywania okazały się słuszne, Leo Messi zostanie piłkarzem PSG! O pełnym porozumieniu donoszą dziennikarze specjalizujący się w transferach: Fabrizio Romano i Mohamed Bauhafsi.

Messi ma podpisać dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o jeszcze kolejny sezon. Piłkarz ma zarabiać około 35 milionów euro rocznie wraz z bonusami.

Jeszcze dzisiaj Argentyńczyk pojedzie do Paryża, a wieczorem lub jutro rano przejdzie wszystkie testy medyczne i podpisze stosowne dokumenty.

O Paweł Gębusiak 1657 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.