ELIMINACJE EURO 2020

Grupa A

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Anglia 6 5 0 1 26 6 +20 15
2. Czechy 6 4 0 2 11 9 +2 12
3. Kosowo 6 3 2 1 12 10 +2 11
4. Czarnogóra 7 0 3 4 3 15 -12 3
5. Bułgaria 7 0 3 4 5 17 -12 3

Anglia – Czechy 5:0 (2:0)
24′ 62′ 68′ Raheem Sterling, 45+2′ Harry Kane (rzut karny), 84′ Tomas Kalas (samobójczy)

Bułgaria – Czarnogóra 1:1 (0:0)
82′ Todor Nedelev (rzut karny) – 50′ Stefan Mugosa

Czarnogóra – Anglia 1:5 (1:2)
17′ Marko Vesović – 30′ Michael Keane, 39′ 59′ Ross Barkley, 71′ Harry Kane, 81′ Raheem Sterling

Kosowo – Bułgaria 1:1 (0:1)
61′ Arber Zeneli – 39′ Vasil Bozhikov

Czechy – Bułgaria 2:1 (1:1)
19′ 50′ Patrik Shick – 3′ Ismail Isa

Czarnogóra – Kosowo 1:1 (0:1)
69′ Stefan Mugosa – 24′ Milot Rashica

Czechy – Czarnogóra 3:0 (1:0)
18′ Jakub Jankto, 49′ Boris Kopitović (samobójczy), 82′ Patrik Shick (rzut karny)

Bułgaria – Kosowo 2:3 (1:1)
43′ Ivelin Popov, 55′ Kristian Dimitrov – 14′ Milot Rashica, 64′ Vedat Muriqi, 90+3′ Elbasan Rashani

Kosowo – Czechy 2:1 (1:1)
20′ Vedat Muriqi, 67′ Mergim Vojvoda – 16′ Patrik Shick

Anglia – Bułgaria 4:0 (1:0)
24′ 50′ 73′ Harry Kane (druga i trzecia bramka z rzutu karnego), 55′ Raheem Sterling

Anglia – Kosowo 5:3 (5:1)
8′ Raheem Sterling, 19′ Harry Kane, 38′ Mergim Vojvoda (samobójczy), 44′ 45+1′ Jadon Sancho – 1′ 49′ Valon Berisha, 55′ Vedat Muriqi (rzut karny)

Czarnogóra – Czechy 0:3 (0:0)
54′ Tomas Soucek, 58′ Lukas Masopust, 90+4′ Vladimir Darida (rzut karny)

Czechy – Anglia 2:1 (1:1)
9′ Jakub Brabec, 85′ Zdenek Ondrasek – 5′ Harry Kane (rzut karny)

Czarnogóra – Bułgaria 0:0 (0:0) 

Bułgaria – Anglia 0:6 (0:4)
7′ Marcus Rashford, 20′ 32′ Ross Barkley, 45+3′ 69′ Raheem Sterling, 85′ Harry Kane

Kosowo – Czarnogóra 2:0 (2:0)
10′ Amir Rrahmani, 34′ Vedat Muriqi

14 listopada – 20:45 – Anglia – Czarnogóra
14 listopada – 20:45 – Czechy – Kosowo
17 listopada – 18:00 – Kosowo – Anglia
17 listopada – 18:00 – Bułgaria – Czechy

Grupa B

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Ukraina 7 6 1 0 16 2 +14 19
2. Portugalia 6 3 2 1 14 6 +8 11
3. Serbia 6 3 1 2 12 13 -1 10
4. Luksemburg 6 1 1 4 5 11 -6 4
5. Litwa 7 0 1 6 5 19 -14 1

Portugalia – Ukraina 0:0 (0:0)

Luksemburg – Litwa 2:1 (1:1)
45′ Leandro Barreiro, 55′ Gerson Rodrigues – 14′ Fedor Cernych

Portugalia – Serbia 1:1 (1:1)
42′ Danilo Pereira – 7′ Dusan Tadić (rzut karny)

Luksemburg – Ukraina 1:2 (1:1)
34′ David Turpel – 40′ Viktor Tsygankov, 90+3′ Gerson Rodrigues (samobójczy)

Ukraina – Serbia 5:0 (2:0)
26′ 28′ Viktor Tsygankov, 46′ 75′ Evgen Konoplyanka, 59′ Roman Yaremchuk

Litwa – Luksemburg 1:1 (0:1)
74′ Arvydas Novikovas – 21′ Gerson Rodrigues

Ukraina – Luksemburg 1:0 (1:0)
6′ Roman Yaremchuk

Serbia – Litwa 4:1 (3:0)
20′ 34′ Aleksandar Mitrović, 35′ Luka Jović, 90+2′ Adem Ljajić – 71′ Arvydas Novikovas (rzut karny)

Litwa – Ukraina 0:3 (0:2)
7′ Oleksandr Zinchenko, 27′ Marlos, 62′ Ruslan Malinovsky

Serbia – Portugalia 2:4 (0:1)
68′ Nikola Milenković, 85′ Aleksandar Mitrović – 42′ William Carvalho, 58′ Goncalo Guedes, 80′ Cristiano Ronaldo, 86′ Bernardo Silva

Litwa – Portugalia 1:5 (1:1)
28′ Vytautas Andriuskevicius – 7′ 62′ 65′ 76′ Cristiano Ronaldo, 90+2′ William Carvalho

Luksemburg – Serbia 1:3 (0:1)
66′ David Turpel – 36′ 78′ Aleksandar Mitrović, 55′ Nemanja Radonjić

Portugalia – Luksemburg 3:0 (1:0)
16′ Bernardo Silva, 65′ Cristiano Ronaldo, 89′ Goncalo Guedes

Ukraina – Litwa 2:0 (1:0)
29′ 58′ Ruslan Malinovsky

Ukraina – Portugalia 2:1 (2:0)
6′ Roman Yaremchuk, 27′ Andriy Yarmolenko – 72′ Cristiano Ronaldo (rzut karny)

Litwa – Serbia 1:2 (0:0)
79′ Donatas Kazlauskas – 49′ 53′ Aleksandar Mitrović

14 listopada – 20:45 – Portugalia – Litwa
14 listopada – 20:45 – Serbia – Luksemburg
17 listopada – 15:00 – Luksemburg – Portugalia
17 listopada – 15:00 – Serbia – Ukraina

Grupa C

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Holandia 6 5 0 1 19 7 +12 15
2. Niemcy 6 5 0 1 20 6 +14 15
3. Irlandia Północna 6 4 0 2 8 7 +1 9
4. Białoruś 7 1 1 5 4 12 -8 4
5. Estonia 7 0 1 6 2 21 -19 1

 

Holandia – Białoruś 4:0 (2:0)
1′ 55′ Memphis Depay (druga bramka z rzutu karnego), 21′ Georginio Wijnaldum, 86′ Virgil Van Dijk

Irlandia Północna – Estonia 2:0 (0:0)
56′ Niall McGinn, 75′ Steven Davis (rzut karny)

Holandia – Niemcy 2:3 (0:2)
48′ Matthijs De Ligt, 62′ Memphis Depay – 15′ Leroy Sane, 34′ Serge Gnabry, 90′ Nico Schulz

Irlandia Północna – Białoruś 2:1 (1:1)
30′ Jonny Evans, 87′ Josh Magennis

Estonia – Irlandia Północna 1:2 (1:0)
25′ Konstantin Vassiljev – 77′ Conor Washington, 80′ Josh Magennis

Białoruś – Niemcy 0:2 (0:1)
13′ Leroy Sane, 62′ Marco Reus

Niemcy – Estonia 8:0 (5:0)
10″ 37′ Marco Reus, 17′ 62′ Serge Gnabry, 20′ Leon Goretzka, 26′ Ilkay Gundogan (rzut karny), 79′ Timo Werner, 88′ Leroy Sane

Białoruś – Irlandia Północna 0:1 (0:0)
86′ Paddy McNair

Niemcy – Holandia 2:4 (1:0)
9′ Serge Gnabry, Toni Kroos (rzut karny) – 59′ Frenkie de Jong, 66′ Jonathan Tah (samobójczy), 79′ Donyell Malen, 90+1′ Georginio Wijnaldum

Estonia – Białoruś 1:2 (0:0)
54′ Erik Sorga – 48′ Nikita Naumov, 90+2′ Maksim Skavysh

Estonia – Holandia 0:4 (0:1)
17′ 48′ Ryan Babel, 76′ Memphis Depay, 87′ Georginio Wijnaldum

Irlandia Północna – Niemcy 0:2 (0:0)
48′ Marcel Halstenberg, 90+3′ Serge Gnabry

Holandia – Irlandia Północna 3:1 (0:0)
80′ 90+4′ Memphis Depay, 90+1′ Luuk de Jong – 75′ Josh Magennis

Białoruś – Estonia 0:0 (0:0)

Białoruś – Holandia 1:2 (0:2)
54′ Stanislav Dragun – 32′ 41′ Georginio Wijnaldum

Estonia – Niemcy 0:3 (0:0)
51′ 57′ Ilkay Gundogan, 71′ Timo Werner

16 listopada – 20:45 – Irlandia Północna – Holandia
16 listopada – 20:45 – Niemcy – Białoruś
19 listopada – 20:45 – Holandia – Estonia
19 listopada – 20:45 – Niemcy – Irlandia Północna

Grupa D

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Irlandia 7 3 3 1 6 4 +2 12
2. Dania 6 3 3 0 16 5 +11 12
3. Szwajcaria 6 3 2 1 12 5 +7 11
4. Gruzja 7 2 2 3 7 10 -3 8
5. Gibraltar 6 0 0 6 2 19 -17 0

Gruzja – Szwajcaria 0:2 (0:0)
56′ Steven Zuber, 80′ Denis Zakaria

Gibraltar – Irlandia 0:1 (0:0)
49′ Jeff Hendrick

Szwajcaria – Dania 3:3 (1:0)
19′ Remo Freuler, 66′ Granit Xhaka, 76′ Breel Embolo – 84′ Mathias Jorgensen, 88′ Christian Gytkjaer, 90+3′ Henrik Dalsgaard

Irlandia – Gruzja 1:0 (1:0)
36′ Conor Hourihane

Gruzja – Gibraltar 3:0 (1:0)
30′ Valerian Gvilia, 59′ Giorgi Papunashvili, 76′ Vato Arveladze (rzut karny)

Dania – Irlandia 1:1 (0:0)
76′ Pierre-Emile Hojbjerg – 85′ Shane Duffy

Dania – Gruzja 5:1 (2:1)
13′ 63′ Kasper Dolberg, 30′ Christian Eriksen (rzut karny), 73′ Yussuf Poulsen, 90+3′ Martin Braithwaite – 25′ Saba Lobjanidze

Irlandia – Gibraltar 2:0 (1:0)
29′ Joseph Chipolina (samobójczy), 90+3′ Robbie Brady

Irlandia – Szwajcaria 1:1 (0:0)
85′ David McGoldrick – 74′ Fabian Schar

Gibraltar – Dania 0:6 (0:2)
6′ Robert Skov, 34′ 50′ Christian Eriksen (obie bramki z rzutu karnego), 69′ Thomas Delaney, 73′ 78′ Christian Gytkjaer

Szwajcaria – Gibraltar 4:0 (3:0)
37′ Denis Zakaria, 43′ Admir Mehmedi, 45+4′ Ricardo Rodriguez, 87′ Mario Gavranović

Gruzja – Dania 0:0 (0:0)

Gruzja – Irlandia 0:0 (0:0

Dania – Szwajcaria 1:0 (0:0)
84′ Yussuf Poulsen

Szwajcaria – Irlandia 2:0 (1:0)
16′ Haris Seferović, 90+3′ Shane Duffy (samobójczy)

Gibraltar – Gruzja 2:3 (0:2)
66′ Lee Casciaro, 74′ Roy Chipolina – 10′ Giorgi Kharaishvili, 21′ Jaba Kankava, 84′ Giorgi Kvilitaia

15 listopada – 20:45 – Szwajcaria – Gruzja
15 listopada – 20:45 – Dania – Gibraltar
18 listopada – 20:45 – Gibraltar – Szwajcaria
18 listopada – 20:45 – Irlandia – Dania

Grupa E

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Chorwacja 7 4 2 1 14 6 +8 14
2. Węgry 7 4 0 3 8 9 -1 12
3. Słowacja 6 3 1 2 10 8 +2 10
4. Walia 6 2 2 2 6 6 0 8
5. Azerbejdżan 6 0 1 5 5 14 -9 1

Chorwacja – Azerbejdżan 2:1 (1:1)
44′ Borna Barisić, 79′ Andrej Kramarić – 19′ Ramil Sheydaev

Słowacja – Węgry 2:0 (0:0)
42′ Ondrej Duda, 85′ Albert Rusnak

Walia – Słowacja 1:0 (1:0)
5′ Daniel James

Węgry – Chorwacja 2:1 (1:1)
34′ Adam Szalai, 76′ Mate Patkai – 13′ Ante Rebić

Chorwacja – Walia 2:1 (1:0)
17′ James Alexander Lawrence (samobójczy), 48′ Ivan Perisić – 77′ David Brooks

Azerbejdżan – Węgry 1:3 (0:1)
69′ Mahir Madatov – 18′ 53′ Willi Orban, 71′ David Holman

Azerbejdżan – Słowacja 1:5 (1:3)
29′ Ramil Sheydaev – 8′ Stanislav Lobotka, 27′ Juraj Kucka, 30′ 57′ Marek Hamsik, 85′ David Hancko

Węgry – Walia 1:0 (0:0)
80′ Mate Patkai

Słowacja – Chorwacja 0:4 (0:1)
45′ Nikola Vlasić, 46′ Ivan Perisić, 72′ Bruno Petković, 89′ Dejan Loveren

Walia – Azerbejdżan 2:1 (1:0)
26′ Pavlo Pashaev (samobójczy), 84′ Gareth Bale – 59′ Mahir Emreli

Azerbejdżan – Chorwacja 1:1 (0:1)
72′ Tamkin Khalizada –  11′ Luka Modrić (rzut karny)

Węgry – Słowacja 1:2 (0:1)
50′ Dominik Szoboszlai – 40′ Robert Mak, 56′ Robert Bozenik

 Chorwacja – Węgry 3:0 (3:0)
5′ Luka Modrić, 24′ 42′ Bruno Petković

Słowacja – Walia 1:1 (0:1)
53′ Juraj Kucka – 23′ Kieffer Moore

Węgry – Azerbejdżan 1:0 (1:0)
10′ Mihaly Korhut

Walia – Chorwacja 1:1 (1:1)
45+4′ Gareth Bale – 9′ Nikola Vlasić

16 listopada – 18:00 – Azerbejdżan – Walia
16 listopada – 20:45 – Chorwacja – Słowacja
19 listopada – 20:45 – Walia – Węgry
19 listopada – 20:45 – Słowacja – Azerbejdżan

Grupa F

1. Hiszpania – AWANS 8 6 2 0 19 5 +14 20
2. Szwecja 8 4 3 1 18 9 +9 15
3. Rumunia 8 4 2 2 17 8 +9 14
4. Norwegia 8 2 5 1 13 10 +3 11
5. Wyspy Owcze 8 1 0 7 4 23 -19 3
6. Malta 8 1 0 7 2 18 -16 3

Szwecja – Rumunia 2:1 (2:0)
33′ Robin Quaison, 40′ Viktor Claesson – 58′ Claudiu Keseru

Malta – Wyspy Owcze 2:1 (1:0)
13′ Kyrian Nwoko, 77′ Steve Borg (rzut karny) – 90+8′ Jakup Ludwig Thomsen

Hiszpania – Norwegia 2:1 (1:0)
16′ Rodrigo, 71′ Sergio Ramos (rzut karny) – 65′ Joshua King (rzut karny)

Malta – Hiszpania 0:2 (0:1)
31′ 73′ Alvaro Morata

Norwegia – Szwecja 3:3 (1:0)
41′ Bjorn Johnsen, 59′ Joshua King, 90+7′ Ola Kamara – 70′ Viktor Claesson, 86′ Havard Nordtveit (samobójczy), 90+1′ Robin Quaison

Rumunia – Wyspy Owcze 4:1 (3:1)
26′ Ciprian Deac, 29′ 33′ Claudiu Keseru, 63′ George Puscas – 40′ Viljornur Davidsen (rzut karny)

Wyspy Owcze – Hiszpania 1:4 (1:3)
30′ Klaemint Olsen – 6′ Sergio Ramos, 19′ Jesus Navas, 34′ Teitur Gestsson (samobójczy), 71′ Jose Gaya

Szwecja – Malta 3:0 (1:0)
2′ Robin Quaison, 50′ Viktor Claesson, 81′ Alexander Isak

Norwegia – Rumunia 2:2 (0:0)
56′ Tarik Elyounoussi, 70′ Martin Odegaard – 77′ 90+2′ Claudiu Keseru

Hiszpania – Szwecja 3:0 (0:0)
64′ Sergio Ramos (rzut karny), 85′ Alvaro Morata (rzut karny), 87′ Mikel Oyarzabal

Wyspy Owcze – Norwegia 0:2 (0:0)
49′ 83′ Bjorn Johnsen

Malta – Rumunia 0:4 (0:3)
7′ 29′ George Puscas, 34′ Alexandru Chipciu, 90+1′ Dennis Man

Rumunia – Hiszpania 1:2 (0:1)
54′ Florin Andone – 29′ Sergio Ramos, 47′ Paco Alcacer

Wyspy Owcze – Szwecja 0:4 (0:4)
12′ 15′ Alexander Isak, 23′ Victor Lindelof, 41′ Robin Quaison

Norwegia – Malta 2:0 (2:0)
34′ Sander Berge, 45+1′ Joshua King (rzut karny)

Hiszpania – Wyspy Owcze 4:0 (1:0)
13′ 50′ Rodrigo, 90′ 90+3′ Paco Alcacer

Rumunia – Malta 1:0 (0:0)
47′ George Puscas

Szwecja – Norwegia 1:1 (0:1)
60′ Emil Forsberg – 45′ Stefan Johansen

Wyspy Owcze – Rumunia 0:3 (0:0)
74′ George Puscas, 83” Alexandru Ionut Mitrita, 90+4′ Claudiu Keseru

Norwegia – Hiszpania 1:1 (0:0)
90+4′ Joshua King (rzut karny) – 47′ Saul

Malta – Szwecja 0:4 (0:1)
11′ Marcus Danielsson, 58′ 71′ Sebastian Larsson (obie bramki z rzutu karnego), 66′ Andrei Agius (samobójczy)

Szwecja – Hiszpania 1:1 (0:0)
50′ Marcus Berg – 90+2′ Rodrigo

Rumunia – Norwegia 1:1 (0:0)
62′ Alexandru Ionut Mitrita – 90+2′ Alexander Sorloth

Wyspy Owcze – Malta 1:0 (0:0)
71′ Rogvi Baldvinsson

15 listopada – 20:45 – Hiszpania – Malta
15 listopada – 20:45 – Rumunia – Szwecja
15 listopada – 20:45 – Norwegia – Wyspy Owcze
18 listopada – 20:45 – Hiszpania – Rumunia
18 listopada – 20:45 – Szwecja – Wyspy Owcze
18 listopada – 20:45 – Malta – Norwegia

Grupa G

1. Polska – AWANS 8 6 1 1 13 2 +11 19
2. Austria 8 5 1 2 17 7 +10 16
3. Macedonia Północna 8 3 2 3 10 11 -1 11
4. Słowenia 8 3 2 3 13 8 +5 11
5. Izrael 8 3 2 3 15 15 0 11
6. Łotwa 8 0 0 8 2 27 -25 0

Austria – Polska 0:1 (0:0)
69′ Krzysztof Piątek

Macedonia Północna – Łotwa 3:1 (2:0)
11′ Egzijan Alioski, 29′ 90+3′ Elif Elmas – 87′ Darko Velkoski (samobójczy)

Izrael – Słowenia 1:1 (0:0)
55′ Eran Zahavi – 48′ Andraz Sporar

Izrael – Austria 4:2 (2:1)
34′ 45′ 55′ Eran Zahavi, 66′ Munas Dabbur – 8′ 75′ Marko Arnautović

Polska – Łotwa 2:0 (0:0)
76′ Robert Lewandowski, 84′ Kamil Glik

Słowenia – Macedonia Północna 1:1 (1:0)
34′ Miha Zajc – 47′ Enis Bardhi

Austria – Słowenia 1:0 (0:0)
74′ Guido Burgstaller

Macedonia Północna – Polska 0:1 (0:0)
47′ Krzysztof Piątek

Łotwa – Izrael 0:3 (0:1)
10′ 60′ 81′ Eran Zahavi

Macedonia Północna – Austria 1:4 (1:1)
18′ Martin Hinteregger (samobójczy) – 39′ Valentino Lazaro, 62′ 82′ Marko Arnautović, 86′ Egzon Bejtulai (samobójczy)

Łotwa – Słowenia 0:5 (0:4)
24′ 27′ Domen Crnigoj, 29′ 44′ Josip Ilcić (pierwsza bramka z rzutu karnego), 47′ Miha Zajc

Polska – Izrael 4:0 (1:0)
35′ Krzysztof Piątek, 56′ Robert Lewandowski (rzut karny), 59′ Kamil Grosicki, 84′ Damian Kądzior

Izrael – Macedonia Północna 1:1 (0:0)
55′ Eran Zahavi – 64′ Erijan Ademi

Austria – Łotwa 6:0 (2:0)
7′ 53′ Marko Arnautović (druga bramka z rzutu karnego), 13′ Marcel Sabitzer, 76′ Pavels Steinbors (samobójczy), 80′ Konrad Laimer, 85′ Michael Gregoritsch

Słowenia – Polska 2:0 (1:0)
35′ Aljaz Struna, 65′ Andraz Sporar

Łotwa – Macedonia Północna 0:2 (0:2)
14′ Goran Pandev, 17′ Enis Bardhi

Polska – Austria 0:0 (0:0)

Słowenia – Izrael 3:2 (1:0)
43′ 90′ Benjamin Verbić, 66′ Roman Bezjak – 50′ Bibras Natcho, 63′ Eran Zahavi

Austria – Izrael 3:1 (1:1)
41′ Valentino Lazaro, 56′ Martin Hinteregger, 88′ Marcel Sabitzer – 34′ Eran Zahavi

Macedonia Północna – Słowenia 2:1 (0:0)
50′ 68′ Elif Elmas – 90+5′ Josip Ilcić (rzut karny)

 Łotwa – Polska 0:3 (0:2)
9′ 13′ 76′ Robert Lewandowski

Polska – Macedonia Północna 2:0 (0:0)
74′ Przemysław Frankowski, 80′ Arkadiusz Milik

Słowenia – Austria 0:1 (0:1)
21′ Stefan Posch

Izrael – Łotwa 3:1 (3:1)
16′ 42′ Munas Dabbur, 26′ Eran Zahavi – 40′ Vladimir Kamess

16 listopada – 18:00 – Słowenia – Łotwa
16 listopada – 20:45 – Austria – Macedonia
16 listopada – 20:45 – Izrael – Polska
19 listopada – 20:45 – Macedonia Północna – Izrael
19 listopada – 20:45 – Łotwa – Austria
19 listopada – 20:45 – Polska – Słowenia

Grupa H

1. Turcja 8 6 1 1 16 3 +13 19
2. Francja 8 6 1 1 21 5 +16 19
3. Islandia 8 5 0 3 12 10 +2 15
4. Albania 8 4 0 4 14 10 +4 12
5. Andora 8 1 0 7 1 16 -15 3
6. Mołdawia 8 1 0 6 2 22 -20 3

Albania – Turcja 0:2 (0:1)
21′ Burak Yilmaz, 55′ Hakan Calhanoglu

Andora – Islandia 0:2 (0:1)
22′ Birkir Bjarnason, 80′ Vidar Kjartansson

Mołdawia – Francja 1:4 (0:3)
89′ Vladimir Ambros – 24′ Antoine Griezmann, 27′ Raphael Varane, 36′ Oliver Giroud, 87′ Kylian Mbappe

Turcja – Mołdawia 4:0 (2:0)
24′ Hasan Ali Kaldirim, 26′ 53′ Cenk Tosun, 70′ Kaan Ayhan

Andora – Albania 0:3 (0:1)
21′ Armando Sadiku, 87′ Bekim Balaj, 90+6′ Amir Abrashi

Francja – Islandia 4:0 (1:0)
12′ Samuel Umtiti, 68′ Olivier Giroud, 78′ Kylian Mbappe, 84′ Antoine Griezmann

Islandia – Albania 1:0 (1:0)
22′ Johann Gudmundsson

Mołdawia – Andora 1:0 (1:0)
8′ Igor Armas

Turcja – Francja 2:0 (2:0)
30′ Kaan Ayhan, 40′ Cengiz Under

Albania – Mołdawia 2:0 (0:0)
66′ Sokol Cikalleshi, 90+3′ Ylber Ramadani

Andora – Francja 0:4 (0:3)
11′ Kylian Mbappe, 30′ Wissam Ben Yedder, 45+1′ Florian Thauvin, 60′ Kurt Zouma

Islandia – Turcja 2:1 (2:1)
21′ 32′ Ragnar Sigurdsson, 40′ Dorukhan Tokoz

Islandia – Mołdawia 3:0 (1:0)
31′ Kolbeinn Sigthorsson, 55′ Birkir Bjarnason, 77′ Jon Bodvarsson

Francja – Albania 4:1 (2:0)
8′ 68′ Kingsley Coman, 27′ Olivier Giroud, 85′ Jonathan Ikone – 90′ Sokol Cikalleshi (rzut karny)

Turcja – Andora 1:0 (0:0)
89′ Ozan Tufan

Albania – Islandia 4:2 (1:0)
32′ Kastriot Dermaku, 52′ Elseid Hysaj, 78′ Odise Roshi, 83′ Sokol Cikalleshi – 47′ Gylfi Sigurdsson, 58′ Kolbeinn Sigthorsson

Francja – Andora 3:0 (1:0)
18′ Kingsley Coman, 52′ Clement Lenglet, 90+1′ Wissam Ben Yedder

Mołdawia – Turcja 0:4 (0:1)
37′ 79′ Cenk Tosun, 57′ Deniz Turuc, 88′ Yusuf Yazici

Andora – Mołdawia 1:0 (0:0)
63′ Marc Vales

Islandia – Francja 0:1 (0:0)
66′ Olivier Giroud (rzut karny)

Turcja – Albania 1:0 (0:0)
90′ Cenk Tosun

Francja – Turcja 1:1 (0:0)
76′ Olivier Giroud – 82′ Kaan Ayhan

Islandia – Andora 2:0 (1:0)
38′ Arnor Sigurdsson, 65′ Kolbeinn Sigthorsson

Mołdawia – Albania 0:4 (0:3)
22′ Sokol Cikalleshi, 34′ Keidi Bare, 40′ Lorenc Trashi, 90′ Rey Manaj

14 listopada – 18:00 – Turcja – Islandia
14 listopada – 20:45 – Albania – Andora
14 listopada – 20:45 – Francja – Mołdawia
17 listopada – 20:45 – Albania – Francja
17 listopada – 20:45 – Andora – Turcja
17 listopada – 20:45 – Mołdawia – Islandia

Grupa I

1. Belgia – AWANS 8 8 0 0 30 1 +29 24
2. Rosja – AWANS 8 7 0 1 27 4 +23 21
3. Cypr 8 3 1 4 13 12 +1 10
4. Szkocja 8 3 0 5 11 17 -6 9
5. Kazachstan 8 2 1 5 9 13 -4 7
6. San Marino 8 0 0 8 0 43 -43 0

Kazachstan – Szkocja 3:0 (2:0)
6′ Yuri Pertsukh, 10′ Yan Vorogovskiy, 51′ Baktiyor Zainutdinov

Belgia – Rosja 3:1 (2:1)
14′ Youri Tielemans, 45′ 88′ Eden Hazard (pierwsza bramka z rzutu karnego) – 16′ Denis Chershev

Cypr – San Marino 5:0 (4:0)
19′ 23′ Pieros Sotiriou (obie bramki z rzutu karnego), 26′ Ioannis Kousoulos, 31′ Georgios Efrem, 56′ Konstantinos Laifis

Kazachstan – Rosja 0:4 (0:2)
19′ 45+2′ Denis Cheryshev, 52′ Artem Dzyuba, 62′ Abzal Beysebekov (samobójczy)

San Marino – Szkocja 0:2 (0:1)
4′ Kenny McLean, 74′ Johnny Russell

Cypr – Belgia 0:2 (0:2)
10′ Eden Hazard, 18′ Michy Batshuayi

Rosja – San Marino 9:0 (4:0)
25′ 41′ Michele Cevoli (samobójcze), 31′ 73′ 76′ 88′ Artem Dzyuba (pierwsza bramka z rzutu karnego), 36′ Fedor Kudryashov, 77′ 83′ Fedor Smolov

Belgia – Kazachstan 3:0 (2:0)
11′ Dries Mertens, 14′ Timothy Castagne, 50′ Romelu Lukaku

Szkocja – Cypr 2:1 (0:0)
61′ Andrew Robertson, 89′ Oliver Burke – 87′ Ioannis Kousoulos

Kazachstan – San Marino 4:0 (1:0)
45+1′ Islambek Kuat, 62′ Maxim  Fedin, 65′ Gafurzhan Suyumbayev, 79′ Bauyrzhan Islamkhan

Belgia – Szkocja 3:0 (1:0)
45+1′ 57′ Romelu Lukaku, 90+2′ Kevin De Bruyne

Rosja – Cypr 1:0 (1:0)
38′ Aleksey Ionov

Cypr – Kazachstan 1:1 (1:1)
39′ Pieros Sotiriou – 2′ Aleksey Shchetkin

San Marino – Belgia 0:4 (0:1)
43′ 90+2′ Michy Batshuayi (pierwsza bramka z rzutu karnego), 57′ Dries Mertens, 63′ Nacer Chadli

Szkocja – Rosja 1:2 (1:1)
11′ John McGinn – 40′ Artem Dzyuba (Rosja), 59′ Stephen O’Donnell (samobójczy)

Rosja – Kazachstan 1:0 (0:0)
89′ Mario Fernandes

San Marino – Cypr 0:4 (0:2)
2′ 73′ Ioannis Kousoulos, 39′ Fotis Papoulis, 75′ Kostakis Artymatas

Szkocja – Belgia 0:4 (0:3)
9′ Romelu Lukaku, 24′ Thomas Vermaelen, 32′ Toby Alderweireld, 82′ Kevin De Bruyne

Kazachstan – Cypr 1:2 (1:0)
34′ Temirlan Yerlanov – 73′ Pieros Sotiriou, 84′ Nicholas Ioannou

Belgia – San Marino 9:0 (6:0)
28′ 41′ Romelu Lukaku, 31′ Nacer Chadli, 35′ Cristian Brolli (samobójczy), 43′ Toby Alderweireld, 45+1′ Youri Tielemans, 79′ Christian Benteke, 84′ Yari Verschaeren (rzut karny), 90′ Timothy Castagne

Rosja – Szkocja 4:0 (0:0)
57′ 70′ Artem Dzyuba, 60′ Magomed Ozdoev, 84′ Aleksandr Golovin

Kazachstan – Belgia 0:2 (0:1)
21′ Michy Batshuayi, 53′ Thomas Meunier

Cypr – Rosja 0:5 (0:2)
9′ 90+2′ Denis Cheryshev, 23′ Magomed Ozdoev, 79′ Artem Dzyuba, 89′ Aleksandr Golovin

Szkocja – San Marino 6:0 (3:0)
12′ 27′ 45+1′ John McGinn, 65′ Lawrence Shankland, 67′ Stuart Findlay, 87′ Stuart Armstrong

16 listopada – 15:00 – Cypr – Szkocja
16 listopada – 18:00 – Rosja – Belgia
16 listopada – 18:00 – San Marino – Kazachstan
19 listopada – 20:45 – Belgia – Cypr
19 listopada – 20:45 – San Marino – Rosja
19 listopada – 20:45 – Szkocja – Kazachstan

Grupa J

1. Włochy – AWANS 7 8 0 0 25 3 +22 24
2. Finlandia 8 5 0 3 12 8 +4 15
3. Armenia 8 3 1 4 13 15 -2 10
4. Bośnia i Hercegowina 8 3 1 4 17 14 +3 10
5. Grecja 8 2 2 4 9 13 -4 8
6. Liechtenstein 8 0 2 6 2 25 -23 1

Bośnia i Hercegowina – Armenia 2:1 (1:0)
33′ Rade Krunić, 80′ Deni Milosević – 90+3′ Henrik Mkhitaryan (rzut karny)

Włochy – Finlandia 2:0 (1:0)
7′ Nicolo Barella, 74′ Moise Kean

Liechtenstein – Grecja 0:2 (0:1)
45+1′ Konstantinos Fortounis, 80′ Anastasios Donis

Armenia – Finlandia 0:2 (0:1)
14′ Fredrik Jensen, 78′ Pyry Soiri

Bośnia i Hercegowina – Grecja 2:2 (2:0)
10′ Edin Visca, 15′ Miralem Pjanić – 64′ Konstantinos Fortounis (rzut karny), 85′ Dimitrios Kolovos

Włochy – Liechtenstein 6:0 (4:0)
17′ Stefano Sensi, 32′ Marco Veratti, 35′ 45+3′ Fabio Quagliarella (obie bramki z rzutu karnego), 69′ Moise Kean, 76′ Leonardo Pavoletti

Armenia – Liechtenstein 3:0 (2:0)
2′ Gevorg Ghazaryan, 18′ Alexander Karapetian, 90+1′ Tigran Barseghyan

Finlandia – Bośnia i Hercegowina 2:0 (0:0)
56′ 68′ Teemu Pukki

Grecja – Włochy 0:3 (0:3)
23′ Nicolo Barella, 30′ Lorenzo Insigne, 33′ Leonardo Bonucci

Grecja – Armenia 2:3 (0:2)
54′ Zeca, 87′ Konstantinos Fortounis – 8′ Alexander Karapetian, 33′ Gevorg Ghazaryan, 74′ Tigran Barseghyan

Włochy – Bośnia i Hercegowina 2:1 (0:1)
49′ Lorenzo Insigne, 86′ Marco Veratti – 32′ Edin Dżeko

Liechtenstein – Finlandia 0:2 (0:1)
37′ Teemu Pukki, 57′ Benjamin Kallman

Armenia – Włochy 1:3 (1:1)
11′ Alexander Karapetian – 28′ 80′ Andrea Belotti, 77′ Lorenzo Pellegrini

Bośnia i Hercegowina – Liechtenstein 5:0 (1:0)
11′ 89′ Amer Gojak, 80′  Andreas Malin (samobójczy), 85′ Edin Dżeko, 87′ Edin Visca

Finlandia – Grecja 1:0 (0:0)
52′ Teemu Pukki (rzut karny)

Armenia – Bośnia i Hercegowina 4:2 (1:1)
3′ 66′ Henrik Mkhitaryan, 77′ Hovhannes Hambardzumyan, 90+5′ Stjepan Loncar (samobójczy) – 13′ Edin Dżeko, 70′ Amer Gojak

Finlandia – Włochy 1:2 (0:0)
72′ Teemu Pukki (rzut karny) – 59′ Ciro Immobile, 79′ Jorginho (rzut karny)

Grecja – Liechtenstein 1:1 (0:0)
33′ Georgios Masouras – 85′ Dennis Salanović

Bośnia i Hercegowina – Finlandia 4:1 (2:0)
29′ Izet Hajrović, 37′ 58′ Miralem Pjanić (pierwsza bramka z rzutu karnego), 73′ Armin Hodzić – 79″ Joel Pohjanpalo

Włochy – Grecja 2:0 (0:0)
63′ Jorginho (rzut karny), 78′ Federico Bernardeschi

Liechtenstein – Armenia 1:1 (0:1)
72′ Yanik Frick – 17′ Tigran Barseghyan

Finlandia – Armenia 3:0 (1:0)
31′ Fredrik Jensen, 61′ 88′ Teemu Pukki

Grecja – Bośnia i Hercegowina 2:1 (1:1)
30′ Vangelis Pavlidis, 88′ Adnan Kovacević (samobójczy) – 35′ Amer Gojak

Liechtenstein – Włochy 0:5 (0:1)
2′ Federico Bernardeschi, 70′ 90+2′ Andrea Belotti, 77′ Alessio Romagnoli, 82′ Stephan El Shaarawy

15 listopada – 18:00 – Armenia – Grecja
15 listopada – 18:00 – Finlandia – Liechtenstein
15 listopada – 20:45 – Bośnia i Hercegowina – Włochy
18 listopada – 20:45 – Grecja – Finlandia
18 listopada – 20:45 – Włochy – Armenia
18 listopada – 20:45 – Liechtenstein – Bośnia i Hercegowina

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

11 goli:

Eran Zahavi (Izrael)

9 goli:

Artem Dzyuba (Rosja)

8 goli:

Harry Kane (Anglia), Raheem Sterling (Anglia)

7 goli:

Teemu Pukki (Finlandia)

Cristiano Ronaldo (Portugalia)

Aleksandar Mitrović (Serbia)

6 goli:

Marko Arnautović (Austria)

Romelu Lukaku (Belgia)

Memphis Depay (Holandia)

Claudiu Keseru (Rumunia)

5 goli:

Olivier Giroud (Francja)

Georginio Wijnaldum (Holandia)

Serge Gnabry (Niemcy)

Robert Lewandowski (Polska)

Denis Cheryshev (Rosja)

George Puscas (Rumunia)

Cenk Tosun (Turcja)

4 gole:

Sokol Cikalleshi (Albania)

Ross Barkley (Anglia)

Michy Batshuayi (Belgia)

Amer Gojak (Bośnia i Hercegowina)

Ioannis Kousoulos (Cypr), Pieros Sotiriou (Cypr)

Patrik Shick (Czechy)

Rodrigo (Hiszpania)

Vedat Muriqi (Kosowo)

Joshua King (Norwegia)

Sergio Ramos (Hiszpania)

Elif Elmas (Macedonia)

John McGinn (Szkocja)

Robin Quaison (Szwecja)

Andrea Belotti (Włochy)

3 gole:

Alexander Karapetian (Armenia), Tigran Barseghyan (Armenia)

Eden Hazard (Belgia)

Edin Dżeko (Bośnia i Hercegowina), Miralem Pjanić (Bośnia i Hercegowina)

Bruno Petković (Chorwacja)

Christian Gytkjaer (Dania), Christian Eriksen (Dania)

Kylian Mbappe (Francja), Kingsley Coman (Francja)

Konstantinos Fortounis (Grecja)

Alvaro Morata (Hiszpania), Paco Alcacer (Hiszpania)

Josh Magennis (Irlandia Północna)

Munas Dabbur (Izrael)

Marco Reus (Niemcy), Leroy Sane (Niemcy), Ilkay Gundogan (Niemcy)

Bjorn Johnsen (Norwegia)

Krzysztof Piątek (Polska)

Josip Ilcić (Słowenia)

Viktor Claesson (Szwecja), Alexander Isak (Szwecja)

Kaan Ayhan (Turcja)

Viktor Tsygankov (Ukraina), Ruslan Malinovsky (Ukraina), Roman Yaremchuk (Ukraina)

2 gole:

Jadon Sancho (Anglia)

Gevorg Ghazaryan (Armenia), Henrik Mkhitaryan (Armenia)

Valentino Lazaro (Austria), Marcel Sabitzer (Austria)

Ramil Sheydaev (Azerbejdżan)

Dries Mertens (Belgia), Kevin De Bruyne (Belgia), Nacer Chadli (Belgia), Youri Tielemans (Belgia), Toby Alderweireld (Belgia), Timothy Castagne (Belgia)

Edin Visca (Bośnia i Hercegowina)

Ivan Perisić (Chorwacja), Luka Modrić (Chorwacja), Nikola Vlasić (Chorwacja)

Stefan Mugosa (Czarnogóra)

Kasper Dolberg (Dania), Yussuf Poulsen (Dania)

Fredrik Jensen (Finlandia)

Antoine Griezmann (Francja), Wissam Ben Yedder (Francja)

Ryan Babel (Holandia)

Ragnar Sigurdsson (Islandia), Birkir Bjarnason (Islandia), Kolbeinn Sigthorsson (Islandia)

Milot Rashica (Kosowo), Valon Berisha (Kosowo)

Arvydas Novikovas (Litwa)

Gerson Rodrigues (Luksemburg), David Turpel (Luksemburg)

Enis Bardhi (Macedonia)

Timo Werner (Niemcy)

William Carvalho (Portugalia), Goncalo Guedes (Portugalia), Bernardo Silva (Portugalia)

Fedor Smolov (Rosja), Magomed Ozdoev (Rosja), Aleksandr Golovin (Rosja)

Alexandru Ionut Mitrita (Rumunia)

Marek Hamsik (Słowacja), Juraj Kucka (Słowacja)

Miha Zajc (Słowenia), Domen Crnigoj (Słowenia), Andraz Sporar (Słowenia), Benjamin Verbić (Słowenia)

Denis Zakaria (Szwajcaria)

Evgen Konoplyanka (Ukraina)

Gareth Bale (Walia)

Willi Orban (Węgry), Mate Patkai (Węgry)

Moise Kean (Włochy), Fabio Quagliarella (Włochy), Nicolo Barrella (Włochy), Lorenzo Insigne (Włochy), Marco Veratti (Włochy), Jorginho (Włochy), Federico Bernardeschi (Włochy)

1 gol:

Armando Sadiku (Albania), Bekim Balaj (Albania), Amir Abrashi (Albania), Ylber Ramadani (Albania), Kastriot Dermaku (Albania), Elseid Hysaj (Albania), Odise Roshi (Albania), Keidi Bare (Albania), Lorenc Trashi (Albania), Rey Manaj (Albania)

Marc Vales (Andora)

Michael Keane (Anglia), Marcus Rashford (Anglia)

Hovhannes Hambardzumyan (Armenia)

Guido Burgstaller (Austria), Konrad Laimer (Austria), Michael Gregoritsch (Austria), Martin Hinteregger (Austria), Stefan Posch (Austria)

Mahir Madatov (Azerbejdżan), Mahir Emreli (Azerbjdżan), Tamkin Khalizada (Azerbejdżan)

Thomas Vermaelen (Belgia), Christian Benteke (Belgia), Yari Verschaeren (Belgia), Thomas Meunier (Belgia)

Nikita Naumov (Białoruś), Maksim Skavysh (Białoruś), Stanislav Dragun (Białoruś)

Rade Krunić (Bośnia i Hercegowina), Deni Milosević (Bośnia i Hercegowina), Izet Hajrovć (Bośnia i Hercegowina), Armin Hodzić (Bośnia i Hercegowina)

Todor Nedelev (Bułgaria), Vasil Bozhikov (Bułgaria), Ismail Isa (Bułgaria), Ivelin Popov (Bułgaria), Kristian Dimitrov (Bułgaria)

Borna Barisić (Chorwacja), Andrej Kramarić (Chorwacja), Ante Rebić (Chorwacja), Dejan Lovren (Chorwacja)

Georgios Efrem (Cypr), Konstantinos Laifis (Cypr), Fotis Papoulis (Cypr), Kostakis Artymatas (Cypr), Nicholas Ioannou (Cypr)

Marko Vesović (Czarnogóra)

Jakub Jankto (Czechy), Tomas Soucek (Czechy), Lukas Masopust (Czechy), Vladimir Darida (Czechy), Jakub Brabec (Czechy), Zdenek Ondrasek (Czechy)

Mathias Jorgensen (Dania), Henrik Dalsgaard (Dania), Pierre-Emile Hojbjerg (Dania),  Martin Braithwaite (Dania), Robert Skov (Dania), Thomas Delaney (Dania)

Konstantin Vassiljev (Estonia), Erik Sorga (Estonia)

Pyry Soiri (Finlandia), Benjamin Kallman (Finlandia), Joel Pohjanpalo (Finlandia)

Raphael Varane (Francja), Samuel Umtiti (Francja), Florian Thauvin (Francja), Kurt Zouma (Francja), Jonathan Ikone (Francja), Clement Lenglet (Francja)

Lee Casciaro (Gibraltar), Roy Chipolina (Gibraltar)

Anastasios Donis (Grecja), Dimitrios Kolovos (Grecja), Zeca (Grecja), Georgios Masouras (Grecja), Vangelis Pavlidis (Grecja)

Valerian Gvilia (Gruzja), Giorgi Papunashvili (Gruzja), Vato Arveladze (Gruzja), Saba Lobjanidze (Gruzja), Giorgi Kharaishvili (Gruzja), Jaba Kankava (Gruzja), Giorgi Kvilitaia (Gruzja)

Jesus Navas (Hiszpania), Jose Gaya (Hiszpania), Mikel Oyarzabal (Hiszpania), Saul (Hiszpania)

Virgil Van Dijk (Holandia), Matthijs De Ligt (Holandia), Frenkie de Jong (Holandia), Donyell Malen (Holandia), Luuk de Jong (Holandia)

Jeff Hendrick (Irlandia), Conor Hourihane (Irlandia), Shane Duffy (Irlandia), Robbie Brady (Irlandia), David McGoldrick (Irlandia)

Niall McGinn (Irlandia Północna), Steven Davis (Irlandia Północna), Jonny Evans (Irlandia Północna), Conor Washington (Irlandia Północna), Paddy McNair (Irlandia Północna)

Vidar Kjartansson (Islandia), Johann Gudmundsson (Islandia), Jon Bodvarsson (Islandia), Gylfi Sigurdsson (Islandia), Arnor Sigurdsson (Islandia)

Bibras Natcho (Izrael)

Yuri Pertsukh (Kazachstan), Yan Vorogovskiy (Kazachstan), Baktiyor Zainutdinov (Kazachstan), Islambek Kuat (Kazachstan), Maxim  Fedin (Kazachstan), Gafurzhan Suyumbayev (Kazachstan), Bauyrzhan Islamkhan (Kazachstan), Alexey Shchetkin (Kazachstan), Temirlan Yerlanov (Kazachstan)

Arber Zeneli (Kosowo), Elbasan Rashani (Kosowo), Mergim Vojvoda (Kosowo), Amir Rrahmani (Kosowo)

Dennis Salanović (Liechtenstein), Yanik Frick (Liechtenstein)

Fedor Cernych (Litwa), Vytautas Andriuskevicius (Litwa), Donatas Kazlauskas (Litwa)

Leandro Barreiro (Luksemburg)

Vladimir Kamess (Łotwa)

Egzan Alioski (Macedonia), Erijan Ademi (Macedonia), Goran Pandev (Macedonia)

Kyrian Nwoko (Malta), Steve Borg (Malta)

Vladimir Ambros (Mołdawia), Igor Armas (Mołdawia)

Nico Schulz (Niemcy), Leon Goretzka (Niemcy), Toni Kroos (Niemcy), Marcel Halstenberg (Niemcy)

Ola Kamara (Norwegia), Tarik Elyounoussi (Norwegia), Martin Odegaard (Norwegia), Sander Berge (Norwegia), Stefan Johansen (Norwegia), Alexander Sorloth (Norwegia)

Kamil Glik (Polska), Damian Kądzior (Polska), Kamil Grosicki (Polska), Przemysław Frankowski (Polska), Arkadiusz Milik (Polska)

Danilo Pereira (Portugalia)

Fedor Kudryashov (Rosja), Aleksey Ionov (Rosja), Mario Fernandes (Rosja)

Ciprian Deac (Rumunia), Alexandru Chipciu (Rumunia), Dennis Man (Rumunia), Florin Andone (Rumunia)

Dusan Tadić (Serbia), Luka Jović (Serbia), Adem Ljajić (Serbia), Nikola Milenković (Serbia), Nemanja Radonjić (Serbia)

Ondrej Duda (Słowacja), Albert Rusnak (Słowacja), Stanislav Lobotka (Słowacja), David Hancko (Słowacja), Robert Mak (Słowacja), Robert Bozemik (Słowacja)

Aljaz Struna (Słowenia), Roman Bezjak (Słowenia)

Kenny McLean (Szkocja), Johnny Russell (Szkocja), Andrew Robertson (Szkocja), Oliver Burke (Szkocja), Lawrence Shankland (Szkocja), Stuart Findlay (Szkocja), Stuart Armstrong (Szkocja)

Steven Zuber (Szwajcaria), Remo Freuler (Szwajcaria), Granit Xhaka (Szwajcaria), Breel Embolo (Szwajcaria), Fabian Schar (Szwajcaria), Admir Mehmedi (Szwajcaria), Ricardo Rodriguez (Szwajcaria), Mario Gavranović (Szwajcaria), Haris Seferović (Szwajcaria)

Victor Lindelof (Szwecja), Emil Forsberg (Szwecja), Marcus Berg (Szwecja)

Burak Yilmaz (Turcja), Hakan Calhanoglu (Turcja), Hasan Ali Kaldirim (Turcja), Cengiz Under (Turcja), Dorukhan Tokoz (Turcja), Ozan Tufan (Turcja), Deniz Turuc (Turcja), Yusuf Yazici (Turcja)

Oleksandr Zinchenko (Ukraina), Marlos (Ukraina), Andriy Yarmolenko (Ukraina)

Daniel James (Walia), David Brooks (Walia), Kieffer Moore (Walia)

Adam Szalai (Węgry), David Holman (Węgry), Dominik Szoboszlai (Węgry), Mihaly Korhut (Węgry)

Stefano Sensi (Włochy), Leonardo Pavoletti (Włochy), Leonardo Bonucci (Włochy), Lorenzo Pellegrini (Włochy), Ciro Immobile (Włochy), Alessio Romagnoli (Włochy), Stephan El Shaarawy (Włochy)

Jakup Ludwig Thomsen (Wyspy Owcze), Viljornur Davidsen (Wyspy Owcze), Klaemint Olsen (Wyspy Owcze),  Rogvi Baldvinsson (Wyspy Owcze)

RZUTY KARNE

1) Pieros Sotiriou (Cypr) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z San Marino

2) Pieros Sotiriou (Cypr) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z San Marino

3) Eden Hazard (Belgia) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Rosją

4) Memphis Depay (Holandia) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Białorusią

5) Steven Davis (Irlandia Północna) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Estonią

6) Harry Kane (Anglia) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Czechami

7) Todor Nedelev (Bułgaria) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Czarnogórą

8) Joshua King (Norwegia) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Hiszpanią

9) Sergio Ramos (Hiszpania) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Norwegią

10) Steve Borg (Malta) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Wyspami Owczymi

11) Henrik Mkhitaryan (Armenia) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Bośnią i Hercegowiną

12) Burak Yilmaz (Turcja) – 2. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Mołdawią

13) Dusan Tadić (Serbia) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Portugalią

14) Viljornur Davidsen (Wyspy Owcze) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Rumunią

15) Fabio Quagliarella (Włochy – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Liechtensteinem

16) Fabio Quagliarella (Włochy – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Liechtensteinem

17) Konstantinos Fortounis (Grecja) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Bośnią i Hercegowiną

18) Andreas Granqvist (Szwecja) – 2. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Danią

19) Vato Arveladze (Gruzja) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Gibraltarem

20) Artem Dzyuba (Rosja) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z San Marino

21) Artem Dzyuba (Rosja) – 3. kolejka – Niewykorzystany w meczu z San Marino

22) Patrik Shick (Czechy) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Czarnogórą

23) Christian Eriksen (Dania) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Gruzją

24) Sergio Ramos (Hiszpania) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu ze Szwecją

25) Alvaro Morata (Hiszpania) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu ze Szwecją

26) Josip Ilcić (Słowenia) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Łotwą

27) Robert Lewandowski – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Izraelem

28) Arvydas Novikovas – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Serbią

29) Ilkay Gundogan (Niemcy) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Estonią

30) Teemu Pukki (Finlandia) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Grecją

31) Christian Eriksen (Dania) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Gibraltarem

32) Christian Eriksen (Dania) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Gibraltarem

33) Joshua King (Norwegia) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Maltą

34) Marko Arnautović (Austria) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Łotwą

35) Toni Kroos (Niemcy) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Holandią

36) Michy Batshuayi (Belgia) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z San Marino

37) Harry Kane (Anglia) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Bułgarią

38) Harry Kane (Anglia) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Bułgarią

39) Antoine Griezmann (Francja) – 5. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Albanią

40) Sokol Cikalleshi (Albania) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Francją

41) Teemu Pukki (Finlandia) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Włochami

42) Jorginho (Włochy) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Finlandią

43) Luka Modrić (Chorwacja) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Azerbejdżanem

44) Antoine Griezmann (Francja) – 6. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Andorą

45) Vedat Muriqi (Kosowo) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Anglią

46) Harry Kane (Anglia) – 6. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Kosowem

47) Vladimir Darida (Czechy) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Czarnogórą

48) Yari Verschaeren (Belgia) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z San Marino

49) Josip Ilcić (Słowenia) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Macedonią Północną

50) Oliver Giroud (Francia) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Islandią

51) Jorginho (Włochy) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Grecją

52) Sebastian Larsson (Szwecja) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Maltą

53) Sebastian Larsson (Szwecja) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Maltą

54) Joshua King (Norwegia) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Hiszpanią

55) Gylfi Sigurdsson – 8. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Andorą

56) Cristiano Ronaldo – 8. kolejka – Wykorzystany w meczu z Ukrainą

BRAMKI SAMOBÓJCZE

1) Darko Velkoski (Macedonia) – 1. kolejka – w meczu z Łotwą

2) Tomas Kalas (Czechy) – 1. kolejka – w meczu z Anglią

3) Abzal Beysebekov (Kazachstan) – 2. kolejka – w meczu z Rosją

4) Gerson Rodrigues (Luksemburg) – 2. kolejka – w meczu z Ukrainą

5) Havard Nordtveit (Norwegia) – 2. kolejka – w meczu ze Szwecją

6) Teitur Gestsson (Wyspy Owcze) – 3. kolejka – w meczu z Hiszpanią

7) James Alexander Lawrence (Walia) – 3. kolejka – w meczu z Chorwacją

8) Michele Cevoli (San Marino) – 3. kolejka – w meczu z Rosją

9) Michele Cevoli (San Marino) – 3. kolejka – w meczu z Rosją

10) Boris Kopitović (Czarnogóra) – 4. kolejka – w meczu z Czechami

11) Joseph Chipolina (Gibraltar) – 4. kolejka – w meczu z Irlandią

12) Martin Hinteregger (Austria) – 4. kolejka – w meczu z Macedonią Północną

13) Egzon Bejtulai (Macedonia Północna) – 4. kolejka – w meczu z Austrią

14) Andreas Malin (Liechtenstein) – 5. kolejka – w meczu z Bośnią i Hercegowiną

15) Pavels Steinbors (Łotwa) – 5. kolejka – w meczu z Austrią

16) Jonathan Tah (Niemcy) – 5. kolejka – w meczu z Holandią

17) Stephen O’Donnell (Szkocja) – 5. kolejka – w meczu z Rosją

18) Pavlo Pashaev (Azerbejdżan) – 5. kolejka – w meczu z Walią

19) Stjepan Loncar (Bośnia i Hercegowina) – 6. kolejka – w meczu z Armenią

20) Mergim Vojvoda (Kosowo) – 6. kolejka – w meczu z Anglią

21) Cristian Brolli (San Marino) – 7. kolejka – w meczu z Belgią

22) Andrei Agius (Malta) – 7. kolejka – w meczu ze Szwecją

23) Adnan Kovacević (Bośnia i Hercegowina) – 8. kolejka – w meczu z Grecją

24) Shane Duffy (Irlandia) – 8. kolejka – w meczu ze Szwajcarią