Starty Polaków [8] – 30 lipca

Foto: Pixabay

STARTY POLAKÓW – 30 LIPCA

02:00
Strzelectwo
Pistolet 25 m kobiet – próba szybka
Eliminacje
Klaudia Breś

02:14
Golf
2. runda
Adrian Meronk

02:22
Jeździectwo
WKKW
Ujeżdżanie
Joanna Pawlak

02:45
Lekkoatletyka
Rzut dyskiem mężczyzn – grupa A
Eliminacje
Piotr Małachowski

03:25
Lekkoatletyka
Bieg na 800 metrów kobiet
Eliminacje
Angelika Sarna

03:35
Pływanie
100 metrów stylem motylkowym
Półfinał
Jakub Majerski

03:41
Lekkoatletyka
Bieg na 800 metrów kobiet
Eliminacje
Joanna Jóźwik

03:49
Lekkoatletyka
Bieg na 800 metrów kobiet
Eliminacje
Anna Wielgosz

03:50
Pływanie
200 metrów stylem grzbietowym
Finał
Radosław Kawęcki

Po godz. 04:00
Judo
+100 kg mężczyzn
1/16 finału
Maciej Sarnacki (Polska)
Ushangi Kokauri (Azerbejdżan)

Po godz. 04:00
Judo
+100 kg mężczyzn
1/8 finału
ew. Maciej Sarnacki (Polska)

Po godz. 04:00
Judo
+100 kg mężczyzn
Ćwierćfinał
ew. Maciej Sarnacki (Polska)

04:20
Lekkoatletyka
Rzut dyskiem mężczyzn – grupa B
Eliminacje
Bartłomiej Stój

04:42
Pływanie
200 metrów stylem grzbietowym
Półfinał
Laura Bernat

05:05
 Żeglarstwo
Klasa Laser Radial
Wyścig 9
Magdalena Kwaśna

05:05
 Żeglarstwo
Klasa 49er
Wyścig 7
Łukasz Przybytek / Paweł Kołodziński

05:15
 Żeglarstwo
Klasa 470
Wyścig 5
Agnieszka Skrzypulec / Jolanta Ogar

Po wyścigu 5
 Żeglarstwo
Klasa 470
Wyścig 6
Agnieszka Skrzypulec / Jolanta Ogar

Po wyścigu 9
 Żeglarstwo
Klasa Laser Radial
Wyścig 10
Magdalena Kwaśna

Po wyścigu 7
 Żeglarstwo
Klasa 49er
Wyścig 8
Łukasz Przybytek / Paweł Kołodziński

Po wyścigu 8
 Żeglarstwo
Klasa 49er
Wyścig 9
Łukasz Przybytek / Paweł Kołodziński

07:00
Kajakarstwo górskie
K1 mężczyzn
Półfinał
Krzysztof Majerczak

07:00
Strzelectwo
Pistolet 25 m kobiet – próba szybka
Finał
ew. Klaudia Breś

07:20
Siatkówka mężczyzn
Faza grupowa
Japonia
Polska

07:50
 Żeglarstwo
Klasa 49er FX
Wyścig 7
Aleksandra Melzacka / Kinga Łoboda

Po wyścigu 7
 Żeglarstwo
Klasa 49er FX
Wyścig 8
Aleksandra Melzacka / Kinga Łoboda

Po wyścigu 8
 Żeglarstwo
Klasa 49er FX
Wyścig 9
Aleksandra Melzacka / Kinga Łoboda

09:00
Siatkówka plażowa
Faza grupowa
Paolo Nicolai / Daniele Lupo (Włochy)
Piotr Kantor / Bartosz Łosiak (Polska)

09:00
Kajakarstwo górskie
K1 mężczyzn
Finał
ew. Krzysztof Majerczak

12:25 Po godz. 10:00
Judo
+100 kg mężczyzn
Repasaże
ew. Maciej Sarnacki (Polska)

Po godz. 10:00
Judo
+100 kg mężczyzn
Półfinały
ew. Maciej Sarnacki (Polska)

Po godz. 10:00
Judo
+100 kg mężczyzn
O 3. miejsce
ew. Maciej Sarnacki (Polska)

Po godz. 10:00
Judo
+100 kg mężczyzn
Finał
ew. Maciej Sarnacki (Polska)

10:40
Jeździectwo
WKKW
Ujeżdżanie
Małgorzata Cybulska

12:14
Pływanie
50 metrów stylem dowolnym mężczyzn
Eliminacje
Konrad Czerniak

12:20
Pływanie
50 metrów stylem dowolnym mężczyzn
Eliminacje
Paweł Juraszek

12:25
Lekkoatletyka
Pchnięcie kulą kobiet – grupa A
Eliminacje
Klaudia Kardasz

12:25
Lekkoatletyka
Pchnięcie kulą kobiet – grupa B
Eliminacje
Paulina Guba

12:45
Pływanie
50 metrów stylem dowolnym kobiet
Eliminacje
Katarzyna Wasick

13:12
Lekkoatletyka
Sztafeta mieszana 4×400 metrów
Eliminacje
Polska

14:00
Siatkówka plażowa
Faza grupowa
Grzegorz Fijałek / Michał Bryl (Polska)
Evandro / Bruno Schmidt (Brazylia)

14:10
Pływanie
4×100 metrów stylem dowolnym mężczyzn
Eliminacje
Polska

O Radosław Kępys 1864 artykuły
Sport to moja pasja od najmłodszych lat. Nie ma dla mnie ograniczeń - poza najpopularniejszymi sportami, pasjonuję się też letnimi i zimowymi igrzyskami olimpijskimi i na mniej popularne dyscypliny spoglądam często z tej perspektywy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.