Starty Polaków – 29 lipca [7]

Foto: Pixabay

STARTY POLAKÓW – 29 LIPCA

01:50
Wioślarstwo
Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn
Finał B
Jerzy Kowalski / Artur Mikołajczewski

02:00
Strzelectwo
Pistolet 25 m kobiet – Próba precyzyjna
Eliminacje

Klaudia Breś

02:00
Strzelectwo
Trap kobiet
Eliminacje – 2 dzień
Aleksandra Jarmolińska

02:14
Golf
Turniej mężczyzn
1. runda
Adrian Meronk

04:04
Pływanie
200 metrów stylem grzbietowym mężczyzn
Półfinał
Radosław Kawęcki

Po godz. 04:00
Judo
do 78 kg kobiet
1/16 finału
Sarah-Myriam Mazouz (Gabon)
Beata Pacut (Polska)

Po godz. 04:00
Judo
do 78 kg kobiet
1/8 finału
ew. Beata Pacut (Polska)

Po godz. 04:00
Judo
do 78 kg kobiet
Ćwierćfinały
ew. Beata Pacut (Polska)

05:05
Żeglarstwo
Klasa 49er
Wyścig 5
Łukasz Przybytek / Paweł Kołodziński

05:05
Żeglarstwo
Klasa 470 kobiet
Wyścig 3
Agnieszka Skrzypulec / Jolanta Ogar

05:15
Żeglarstwo
Klasa Laser Radial kobiet
Wyścig 7
Magdalena Kwaśna

Po wyścigu 5
Żeglarstwo
Klasa 49er
Wyścig 6
Łukasz Przybytek / Paweł Kołodziński

Po wyścigu 3
Żeglarstwo
Klasa 470 kobiet
Wyścig 4
Agnieszka Skrzypulec / Jolanta Ogar

Po wyścigu 7
Żeglarstwo
Klasa Laser Radial kobiet
Wyścig 8
Magdalena Kwaśna

06:05
Żeglarstwo
Klasa RS:X kobiet
Wyścig 10
Zofia Noceti-Klepacka

Po wyścigu 10
Żeglarstwo
Klasa RS:X kobiet
Wyścig 11
Zofia Noceti-Klepacka

Po wyścigu 11
Żeglarstwo
Klasa RS:X kobiet
Wyścig 12
Zofia Noceti-Klepacka

06:50
Łucznictwo
Turniej kobiet
1/32 finału
Lucilla Boari (Włochy)
Sylwia Zyzańska (Polska)

07:29
Łucznictwo
Turniej kobiet
1/16 finału
ew. Sylwia Zyzańska

07:30
Strzelectwo
Trap kobiet
Finał
ew. Aleksandra Jarmolińska

08:20
Żeglarstwo
Klasa RS:X mężczyzn
Wyścig 10
Piotr Myszka

Po wyścigu 10
Żeglarstwo
Klasa RS:X mężczyzn
Wyścig 11
Piotr Myszka

Po wyścigu 11
Żeglarstwo
Klasa RS:X mężczyzn
Wyścig 12
Piotr Myszka

Po godz. 10:00
Judo
do 78 kg kobiet
Repasaże
ew. Beata Pacut (Polska)

Po godz. 10:00
Judo
do 78 kg kobiet
Półfinały
ew. Beata Pacut (Polska)

Po godz. 10:00
Judo
do 78 kg kobiet
O 3. miejsce
ew. Beata Pacut (Polska)

Po godz. 10:00
Judo
do 78 kg kobiet
Finał
ew. Beata Pacut (Polska)

10:31
Łucznictwo
Turniej mężczyzn
1/32 finału
Sławomir Napłoszek (Polska)
Steve Wijler (Holandia)

11:10
Łucznictwo
Turniej mężczyzn
1/16 finału
ew. Sławomir Napłoszek (Polska)

12:56
Pływanie
100 metrów stylem motylkowym mężczyzn
Eliminacje
Paweł Korzeniowski

13:01
Pływanie
100 metrów stylem motylkowym mężczyzn
Eliminacje
Jakub Majerski

13:16
Pływanie
200 metrów stylem grzbietowym kobiet
Eliminacje
Laura Bernat

13:21
Pływanie
Sztafeta mieszana 4×100 metrów stylem zmiennym
Eliminacje
Polska

Około 14:00
Tenis ziemny
Mikst
Ćwierćfinał
Jelena Wiesnina / Asłan Karacew (Rosja)
Iga Świątek / Łukasz Kubot (Polska)

O Radosław Kępys 1864 artykuły
Sport to moja pasja od najmłodszych lat. Nie ma dla mnie ograniczeń - poza najpopularniejszymi sportami, pasjonuję się też letnimi i zimowymi igrzyskami olimpijskimi i na mniej popularne dyscypliny spoglądam często z tej perspektywy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.