Starty Polaków – 28 lipca [6]

STARTY POLAKÓW – 28 LIPCA

01:00
Strzelectwo
Trap kobiet
Eliminacje – dzień 1
Sandra Bernal

01:40
Wioślarstwo
Czwórka bez sternika mężczyzn
Finał B
Mateusz Wilangowski / Mikołaj Burda
Marcin Brzeziński / Michał Szpakowski

02:30
Wioślarstwo
Dwójka podwójna mężczyzn
Finał A
Mirosław Ziętarski / Mateusz Biskup

02:50
Wioślarstwo
Czwórka bez sternika kobiet
Finał A
Maria Wierzbowska / Olga Michałkiewicz
Monika Chabel / Joanna Dittmann

03:30
Wioślarstwo
Czwórka podwójna mężczyzn
Finał A
Dominik Czaja / Wiktor Chabel
Szymon Pośnik / Fabian Barański

03:49
Pływanie
200 metrów stylem motylkowym
Finał
Krzysztof Chmielewski

03:50
Wioślarstwo
Czwórka podwójna kobiet
Finał A
Agnieszka Kobus-Zawojska / Marta Wieliczko
Maria Sajdak / Katarzyna Zillmann

04:10
Wioślarstwo
Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn
Półfinał
Jerzy Kowalski / Artur Mikołajczewski

Po 04:00
Judo
do 90 kg mężczyzn
1/16 finału
Lasha Bekauri (Gruzja)
Piotr Kuczera (Polska)

Po 04:00
Judo
do 90 kg mężczyzn
1/8 finału
ew. Piotr Kuczera

Po 04:00
Judo
do 90 kg mężczyzn
Ćwierćfinały
ew. Piotr Kuczera

04:51
Kolarstwo
Jazda indywidualna na czas kobiet
Finał
Anna Plichta

05:05
Żeglarstwo
Klasa RS:X mężczyzn
Wyścig 7
Piotr Myszka

05:05
Żeglarstwo
Klasa 49-er mężczyzn
Wyścig 2
Łukasz Przybytek / Paweł Kołodziński

05:15
Żeglarstwo
Klasa RS:X kobiet
Wyścig 7
Zofia Noceti-Klepacka

Po wyścigu 7
Żeglarstwo
Klasa RS:X mężczyzn
Wyścig 8
Piotr Myszka

Po wyścigu 2
Żeglarstwo
Klasa 49-er mężczyzn
Wyścig 3
Łukasz Przybytek / Paweł Kołodziński

Po wyścigu 7
Żeglarstwo
Klasa RS:X kobiet
Wyścig 8
Zofia Noceti-Klepacka

Po wyścigu 8
Żeglarstwo
Klasa RS:X mężczyzn
Wyścig 9
Piotr Myszka

Po wyścigu 3
Żeglarstwo
Klasa 49-er mężczyzn
Wyścig 4
Łukasz Przybytek / Paweł Kołodziński

Po wyścigu 8
Żeglarstwo
Klasa RS:X kobiet
Wyścig 9
Zofia Noceti-Klepacka

05:18
Boks
do 75 kg kobiet
1/8 finału
Elżbieta Wójcik (Polska)
Nouchka Fontijn (Holandia)

05:50
Kajakarstwo górskie
C1 kobiet
1. przejazd
Aleksandra Stach

06:50
Kajakarstwo górskie
K1 mężczyzn
1. przejazd
Krzysztof Majerczak

07:00
Kolarstwo
Jazda indywidualna na czas mężczyzn
Finał
Maciej Bodnar

07:35
Żeglarstwo
Klasa 470 kobiet
Wyścig 1
Agnieszka Skrzypulec / Jolanta Ogar

07:50
Żeglarstwo
Klasa 49-er-FX kobiet
Wyścig 4
Aleksandra Melzacka / Kinga Łoboda

Po wyścigu 1
Żeglarstwo
Klasa 470 kobiet
Wyścig 2
Agnieszka Skrzypulec / Jolanta Ogar

Po wyścigu 4
Żeglarstwo
Klasa 49-er-FX kobiet
Wyścig 5
Aleksandra Melzacka / Kinga Łoboda

Po wyścigu 5
Żeglarstwo
Klasa 49-er-FX kobiet
Wyścig 6
Aleksandra Melzacka / Kinga Łoboda

08:00
Kajakarstwo górskie
C1 kobiet
2. przejazd
Aleksandra Stach

09:00
Kajakarstwo górskie
K1 mężczyzn
2. przejazd
Krzysztof Majerczak

09:25
Siatkówka
Faza grupowa
Polska
Wenezuela

Około 09:30
Tenis ziemny
Mikst
1. runda
Paula Badosa / Pablo Carreno Busta (Hiszpania)
Iga Świątek / Łukasz Kubot (Polska)

Po 10:00
Judo
do 90 kg mężczyzn
Repasaże
ew. Piotr Kuczera

Po 10:00
Judo
do 90 kg mężczyzn
Półfinały
ew. Piotr Kuczera

Po 10:00
Judo
do 90 kg mężczyzn
O 3. miejsce
ew. Piotr Kuczera

Po 10:00
Judo
do 90 kg mężczyzn
Finał
ew. Piotr Kuczera

12:25
Pływanie
200 metrów stylem grzbietowym mężczyzn
Eliminacje
Radosław Kawęcki

12:28
Pływanie
200 metrów stylem grzbietowym mężczyzn
Eliminacje
Jakub Skierka

O Radosław Kępys 1864 artykuły
Sport to moja pasja od najmłodszych lat. Nie ma dla mnie ograniczeń - poza najpopularniejszymi sportami, pasjonuję się też letnimi i zimowymi igrzyskami olimpijskimi i na mniej popularne dyscypliny spoglądam często z tej perspektywy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.