Starty Polaków – 27 lipca [5]

Foto: Pikist

STARTY POLAKÓW – 27 LIPCA

Po godzinie 04:00
Judo
do 63 kg kobiet
1/16 finału
Agata Ozdoba-Błach (Polska)
Estefania Garcia (Ekwador)

Po godzinie 04:00
Judo
do 63 kg kobiet
1/8 finału
ew. Agata Ozdoba-Błach (Polska)

Po godzinie 04:00
Judo
do 63 kg kobiet
Ćwierćfinał
ew. Agata Ozdoba-Błach (Polska)

04:25
Szermierka
Szpada kobiet drużynowo
Ćwierćfinał
Estonia
Polska

04:41
Pływanie
200 metrów stylem motylkowym mężczyzn
Półfinał
Krzysztof Chmielewski

05:05
Żeglarstwo
Klasa 49er FX
Wyścig 1
Aleksandra Melzacka / Kinga Łoboda

05:05
Żeglarstwo
Klasa Laser Radial
Wyścig 5
Magdalena Kwaśna

Po wyścigu 1
Żeglarstwo
Klasa 49er FX
Wyścig 2
Aleksandra Melzacka / Kinga Łoboda

Po wyścigu 5
Żeglarstwo
Klasa Laser Radial
Wyścig 6
Magdalena Kwaśna

Po wyścigu 2
Żeglarstwo
Klasa 49er FX
Wyścig 3
Aleksandra Melzacka / Kinga Łoboda

05:45
Szermierka
Szpada kobiet drużynowo
O miejsca 5-8
ew. Polska

06:00
Taekwondo
+67 kg kobiet
1/8 finału
Reba Stewart (Australia)
Aleksandra Kowalczuk (Polska)

Około 06:00
Tenis ziemny
Singiel mężczyzn
2. runda
Liam Broady (Wielka Brytania)
Hubert Hurkacz (Polska)

06:15
Strzelectwo
Drużyny mieszane – karabin pneumatyczny
Eliminacje – 1 etap
Wojciech Bartnik / Aneta Stankiewicz

06:40
Szermierka
Szpada kobiet drużynowo
Półfinały
ew. Polska

06:54
Boks
Waga do 69 kg
1/8 finału
Busenaz Sumreneli (Turcja)
Karolina Koszewska (Polska)

07:00
Kajakarstwo górskie
K1 kobiet
Półfinał
Klaudia Zwolińska

07:00
Strzelectwo
Drużyny mieszane – karabin pneumatyczny
Eliminacje – 2 etap
ew. Wojciech Bartnik / Aneta Stankiewicz

Od 07:00
Taekwondo
+67 kg kobiet
Ćwierćfinały
ew. Aleksandra Kowalczuk (Polska)

07:30
Szermierka
Szpada kobiet drużynowo
O miejsce 5 / O miejsce 7
ew. Polska

07:40
Koszykówka 3×3
Faza grupowa mężczyzn
Belgia
Polska

7:50
Żeglarstwo
Klasa 49er
Wyścig 1
Łukasz Przybytek / Paweł Kołodziński

Po wyścigu 1
Żeglarstwo
Klasa 49er
Wyścig 2
Łukasz Przybytek / Paweł Kołodziński

Po wyścigu 2
Żeglarstwo
Klasa 49er
Wyścig 3
Łukasz Przybytek / Paweł Kołodziński

08:00
Kolarstwo górskie
Wyścig Cross Country
Finał
Maja Włoszczowska

08:15
Strzelectwo
Drużyny mieszane – karabin pneumatyczny
O 3. miejsce
ew. Wojciech Bartnik / Aneta Stankiewicz

08:52
Strzelectwo
Drużyny mieszane – karabin pneumatyczny
Finał
ew. Wojciech Bartnik / Aneta Stankiewicz

Od 09:00
Taekwondo
+67 kg kobiet
Półfinały
ew. Aleksandra Kowalczuk (Polska)

09:15
Kajakarstwo górskie
K1 kobiet
Finał
ew. Klaudia Zwolińska

10:00
Siatkówka plażowa
Faza grupowa mężczyzn
Michał Bryl / Grzegorz Fijałek (Polska)
Marco Grimalt / Esteban Grimalt (Chile)

Po godzinie 10:00
Judo
do 63 kg kobiet
Repasaże
ew. Agata Ozdoba-Błach (Polska)

Po godzinie 10:00
Judo
do 63 kg kobiet
Półfinały
ew. Agata Ozdoba-Błach (Polska)

Po godzinie 10:00
Judo
do 63 kg kobiet
O 3. miejsce
ew. Agata Ozdoba-Błach (Polska)

Po godzinie 10:00
Judo
do 63 kg kobiet
Finał
ew. Agata Ozdoba-Błach (Polska)

11:30
Szermierka
Szpada kobiet drużynowo
O 3. miejsce
ew. Polska

Od 12:00
Taekwondo
+67 kg kobiet
Repasaże
ew. Aleksandra Kowalczuk (Polska)

12:30
Szermierka
Szpada kobiet drużynowo
Finał
ew. Polska

12:54
Pływanie
4×200 metrów stylem dowolnym mężczyzn
Eliminacje
Polska

13:00
Siatkówka plażowa
Faza grupowa mężczyzn
Julius Thole / Clemens Wickler (Niemcy)
Piotr Kantor / Bartosz Łosiak (Polska)

Od 13:30
Taekwondo
+67 kg kobiet
O 3. miejsce
ew. Aleksandra Kowalczuk (Polska)

14:30
Taekwondo
+67 kg kobiet
Finał
ew. Aleksandra Kowalczuk (Polska)

14:00 lub 15:20
Koszykówka 3×3
Ćwierćfinał
Polska – ???

O Radosław Kępys 1864 artykuły
Sport to moja pasja od najmłodszych lat. Nie ma dla mnie ograniczeń - poza najpopularniejszymi sportami, pasjonuję się też letnimi i zimowymi igrzyskami olimpijskimi i na mniej popularne dyscypliny spoglądam często z tej perspektywy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.