Starty Polaków – 25 lipca [3]

Foto: Wikimedia Commons

STARTY POLAKÓW – 25 LIPCA

02:00
Strzelectwo
Pistolet pneumatyczny kobiet
Eliminacje

Klaudia Breś

02:00
Strzelectwo
Skeet kobiet
Eliminacje

Aleksandra Jarmolińska

02:00
Szermierka
Floret kobiet
1/32 finału

Katina Proestakis (Chile)
Martyna Jelińska (Polska)

od 02:55
Szermierka
Floret kobiet
1/16 finału

ew. Martyna Jelińska

03:00
Siatkówka plażowa
Faza grupowa
Yusuke Ishijima (Gottsu) / Katsuhiro Shiratori (Japonia)
Piotr Kantor / Bartosz Łosiak (Polska)

03:10
Wioślarstwo
Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn
Repasaże

Jerzy Kowalski, Artur Mikołajczewski

04:00
Boks
Do 51 kg kobiet
Eliminacje

Sandra Drabik (Polska)
Tursunoy Rakhimova (Uzbekistan)

04:00
Tenis ziemny
Singiel kobiet
1. runda
Aryna Sabalenka (Białoruś)
Magda Linette (Polska)

Po godzinie 04:00
Judo
Do 52 kilogramów kobiet
1/16 finału

Larissa Pimenta (Brazylia)
Agata Perenc (Polska)

Po godzinie 04:00
Judo
Do 52 kilogramów kobiet
1/8 finału

ew. Agata Perenc

Po godzinie 04:00
Judo
Do 52 kilogramów kobiet
Ćwierćfinały

ew. Agata Perenc

04:15
Strzelectwo
Pistolet pneumatyczny kobiet
Finał

ew. Klaudia Breś

04:24
Taekwondo
Do 57 kg kobiet
1/8 finału

Patrycja Adamkiewicz (Polska)
Lijun Zhou (Chiny)

05:00
Koszykówka 3×3
Faza grupowa
Polska
Serbia

05:05
Żeglarstwo
RS:X mężczyzn
Wyścig 1

Piotr Myszka

05:05
Żeglarstwo
Laser Radial kobiet
Wyścig 1

Magdalena Kwaśna

Po 1. wyścigu
Żeglarstwo
RS:X mężczyzn
Wyścig 2

Piotr Myszka

Po 1. wyścigu
Żeglarstwo
Laser Radial kobiet
Wyścig 2

Magdalena Kwaśna

Po 2. wyścigu
Żeglarstwo
RS:X mężczyzn
Wyścig 3

Piotr Myszka

05:40
Wioślarstwo
Dwójka podwójna
Półfinał

Mirosław Ziętarski / Mateusz Biskup

05:51
Boks
Do 63 kg mężczyzn
Eliminacje

Damian Durkacz (Polska)
Gabil Mamedov (ROC – Rosyjski Komitet Olimpijski)

Około 6:00
Tenis ziemny
Singiel mężczyzn
1. runda
Hubert Hurkacz (Polska)
Marton Fucsovics (Węgry)

06:00
Wioślarstwo
Czwórka bez sternika kobiet
Repasaże

Maria Wierzbowska / Olga Michałkiewicz /
Monika Chabel / Joanna Dittmann

06:00
Kolarstwo szosowe
Wyścig ze startu wspólnego kobiet
Finał

Marta Lach, Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta

06:00
Kajakarstwo Górskie
C1 mężczyzn
Eliminacje – 1. przejazd

Grzegorz Hedwig

06:10
Wioślarstwo
Czwórka bez sternika mężczyzn
Repasaże

Mateusz Wilangowski / Mikołaj Burda /
Marcin Brzeziński / Michał Szpakowski

06:15
Strzelectwo
Karabin pneumatyczny mężczyzn
Eliminacje

Tomasz Bartnik

od 06:35
Szermierka
Floret kobiet
1/8 finału

ew. Martyna Jelińska

06:50
Kajakarstwo Górskie
K1 kobiet
Eliminacje – 1. przejazd

Klaudia Zwolińska

07:00
Tenis stołowy
Singiel kobiet
2. runda
Dina Meshref (Egipt)
Natalia Partyka (Polska)

Od 7:12
Taekwondo
Do 57 kg kobiet
Ćwierćfinał

ew. Patrycja Adamkiewicz (Polska)

Około 08:00
Tenis ziemny
Singiel mężczyzn
1. runda
Magda Linette / Alicja Rosolska (Polska)
Bethanie Mattek-Sands / Jessica Pegula (USA)

08:05
Żeglarstwo
RS:X kobiet
Wyścig 1

Zofia Noceti-Klepacka

Po 1. wyścigu
Żeglarstwo
RS:X kobiet
Wyścig 2

Zofia Noceti-Klepacka

Po 2. wyścigu
Żeglarstwo
RS:X kobiet
Wyścig 1

Zofia Noceti-Klepacka

08:08
Kajakarstwo Górskie
C1 mężczyzn
Eliminacje – 2. przejazd

Grzegorz Hedwig

08:10
Gimnastyka sportowa
Wielobój indywidualny
Eliminacje
Gabriela Sasnal

od 08:25
Szermierka
Floret kobiet
Ćwierćfinał

ew. Martyna Jelińska 

08:58
Kajakarstwo Górskie
K1 kobiet
Eliminacje – 2. przejazd

Klaudia Zwolińska

09:00
Siatkówka plażowa
Faza grupowa
Michał Bryl / Grzegorz Fijałek (Polska)
Mohamed Abicha / Zouheir El Graoui (Maroko)

Po godzinie 10:00
Judo
Do 52 kilogramów kobiet
Repasaże

ew. Agata Perenc

Po godzinie 10:00
Judo
Do 52 kilogramów kobiet
Półfinały

ew. Agata Perenc

Po godzinie 10:00
Judo
Do 52 kilogramów kobiet
O 3. miejsce

ew. Agata Perenc

Po godzinie 10:00
Judo
Do 52 kilogramów kobiet
Finał

ew. Agata Perenc

od 11:00
Szermierka
Floret kobiet
Półfinał

ew. Martyna Jelińska

11:40
Koszykówka 3×3
Faza grupowa
ROC (Rosyjski Komitet Olimpijski)
Polska

Od 12:00
Taekwondo
Do 57 kg kobiet
Repasaże

ew. Patrycja Adamkiewicz (Polska)

12:50
Szermierka
Floret kobiet
O 3. miejsce

ew. Martyna Jelińska

12:54
Pływanie
100 metrów stylem grzbietowym mężczyzn

Eliminacje
Kacper Stokowski

13:30
Pływanie
4×100 metrów stylem dowolnym mężczyzn

Eliminacje
Polska

13:30
Taekwondo
Do 57 kg kobiet
Walka o 3. miejsce (1)

ew. Patrycja Adamkiewicz (Polska)

13:45
Szermierka
Floret kobiet
Finał

ew. Martyna Jelińska

14:00
Taekwondo
Do 57 kg kobiet
Walka o 3. miejsce (2)

ew. Patrycja Adamkiewicz (Polska)

14:30
Taekwondo
Do 57 kg kobiet
Finał
ew. Patrycja Adamkiewicz (Polska)

O Radosław Kępys 1864 artykuły
Sport to moja pasja od najmłodszych lat. Nie ma dla mnie ograniczeń - poza najpopularniejszymi sportami, pasjonuję się też letnimi i zimowymi igrzyskami olimpijskimi i na mniej popularne dyscypliny spoglądam często z tej perspektywy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.