Starty Polaków [13] – 4 sierpnia

STARTY POLAKÓW – 4 SIERPNIA

02:00
Skateboarding
Park kobiet
Eliminacje – 1. etap
Amelia Brodka

02:05
Lekkoatletyka
Rzut oszczepem mężczyzn
Eliminacje – grupa A
Cyprian Mrzygłód

02:16
Lekkoatletyka
Dziesięciobój
100 metrów
Paweł Wiesiołek

02:42
Skateboarding
Park kobiet
Eliminacje – 2. etap
Amelia Brodka

02:43
Lekkoatletyka
Siedmiobój
100 metrów przez płotki
Adrianna Sułek

02:55
Lekkoatletyka
Dziesięciobój
Skok w dal
Paweł Wiesiołek

03:24
Skateboarding
Park kobiet
Eliminacje – 3. etap
Amelia Brodka

03:33
Kajakarstwo
C1 200 metrów kobiet
Eliminacje
Dorota Borowska

03:35
Lekkoatletyka
Siedmiobój
Skok wzwyż
Adrianna Sułek

03:35
Lekkoatletyka
Rzut oszczepem mężczyzn
Eliminacje – grupa B
Marcin Krukowski

03:47
Kajakarstwo
K1 500 metrów kobiet
Eliminacje
Justyna Iskrzycka

04:00
Lekkoatletyka
110 metrów przez płotki
Półfinał
Damian Czykier

04:06
Skateboarding
Park kobiet
Eliminacje – 4. etap
Amelia Brodka

04:08
Kajakarstwo
K1 500 metrów kobiet
Eliminacje
Marta Walczykiewicz

Po godz 04:30
Zapasy
Styl wolny kobiet do 57 kilogramów
1/8 finału
Jowita Wrzesień

Po godz 04:30
Zapasy
Styl wolny kobiet do 57 kilogramów
Ćwierćfinał
ew. Jowita Wrzesień

04:40
Lekkoatletyka
Dziesięciobój
Pchnięcie kulą
Paweł Wiesiołek

od 05:29
Kajakarstwo
C1 200 metrów kobiet
Ćwierćfinały
ew. Dorota Borowska

05:30
Skateboarding
Park kobiet
Finał
ew. Amelia Brodka

od 05:50
Kajakarstwo
K1 500 metrów kobiet
Ćwierćfinały
ew. Justyna Iskrzycka, Marta Walczykiewicz

08:30
Kolarstwo torowe
Sprint mężczyzn
Kwalifikacje
Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski

08:33
Żeglarstwo
Klasa 470 kobiet
Wyścig medalowy
Agnieszka Skrzypulec / Jolanta Ogar

9:25
Kolarstwo torowe
Keirin kobiet
1. runda
Marlena Karwacka

9:30
Kolarstwo torowe
Keirin kobiet
1. runda
Urszula Łoś

od 09:35
Kolarstwo torowe
Sprint mężczyzn
1/32 finału
ew. Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski

10:00
Wspinaczka sportowa
Kwalifikacje kobiet
Speed
Aleksandra Mirosław

od 10:11
Kolarstwo torowe
Keirin kobiet
Repasaże
ew. Urszula Łoś, Marlena Karwacka

od 10:31
Kolarstwo torowe
Sprint mężczyzn
Repasaże – 1/32 finału
ew. Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski

11:00
Wspinaczka sportowa
Kwalifikacje kobiet
Bouldering
Aleksandra Mirosław

od 11:13
Kolarstwo torowe
Sprint mężczyzn
1/16 finału
ew. Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski

Po godz 11:15
Zapasy
Styl wolny kobiet do 57 kilogramów
Półfinał
ew. Jowita Wrzesień

11:30
Lekkoatletyka
Dziesięciobój
Skok wzwyż
Paweł Wiesiołek

od 11:47
Kolarstwo torowe
Sprint mężczyzn
1/16 finału – repasaże
ew. Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski

12:00
Lekkoatletyka
1500 metrów kobiet
Półfinał
Martyna Galant

12:05
Lekkoatletyka
Siedmiobój
Pchnięcie kulą
Adrianna Sułek

12:46
Lekkoatletyka
400 metrów kobiet
Półfinał
Natalia Kaczmarek

13:15
Lekkoatletyka
Rzut młotem mężczyzn
Finał
Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki

13:46
Lekkoatletyka
Siedmiobój
200 metrów
Adrianna Sułek

14:05
Lekkoatletyka
800 metrów
Finał
Patryk Dobek

14:10
Wspinaczka sportowa
Kwalifikacje kobiet
Lead
Aleksandra Mirosław

14:46
Lekkoatletyka
Dziesięciobój
400 metrów
Paweł Wiesiołek

O Radosław Kępys 1864 artykuły
Sport to moja pasja od najmłodszych lat. Nie ma dla mnie ograniczeń - poza najpopularniejszymi sportami, pasjonuję się też letnimi i zimowymi igrzyskami olimpijskimi i na mniej popularne dyscypliny spoglądam często z tej perspektywy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.