Sensacyjne wieści z Włoch! Juventus ustawia się w kolejce po Arkadiusza Milika!

Foto: Flickr

Arkadiusz Milik trafi do Juventusu? Takie sensacyjne wieści płyną do nas z Włoch. Przyszłość Polaka w Napoli nie jest pewna, więc znalazł się w centrum spekulacji transferowych.

Od pewnego czasu w mediach całego świata pojawiają się informacje o zmianie barw klubowych przez Arkadiusza Milika. Polak ma ważny kontrakt z Napoli do czerwca 2021 roku, a z włoskiego klubu nie płyną żadne wieści na temat jego przedłużenia. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Klubowi działacze prawdopodobnie chcą wykorzystać sytuację i sprzedać Polaka po jak najkorzystniejszej cenie.

Czytaj także: FIFA reaguje na problemy? Okienko transferowe może potrwać aż do stycznia!

Medialne doniesienia mówią o zainteresowaniu Milikiem największych piłkarskich potęg. Łączono go już z: Borussią Dortmund, Atletico Madryt, Torino, Interem Mediolan, Manchesterem United, Arsenalem czy Tottenhamem. Teraz w kolejce po jego usługi ustawia się chyba najbardziej niespodziewany gracz.

-Juventus jest zainteresowany Milikiem, ponieważ komplikują się rozmowy z Interem w sprawie pozyskania Icardiego – mówi Paolo Paganini – dziennikarz Rai Sport.

Jak już ustalono wcześniej, Napoli oczekuje za Milika nie mniej niż 40 milionów euro – inaczej nie należy oczekiwać, że w ogóle usiądą do rozmów, Polak w tym sezonie Serie A zagrał w 16 meczach i strzelił 9 bramek. Na boisku spędził 1235 minut.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1148 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.