Robert Lewandowski zna już swojego następcę! To on będzie najlepszy na świecie

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski, Foto: Flickr

Robert Lewandowski to obecnie najlepszy piłkarz na świecie. Polak dostrzega również swoich potencjalnych następców i jest zadowolony, że może porównywać się z o wiele młodszymi zawodnikami. Lewy w rozmowie z CBS Sports bardzo komplementował swojego największego rywala z Bundesligi – Erlinga Haalanda.

Podczas ostatniego spotkania Bayernu z Borussią Dortmund to pojedynek Lewandowskiego i Haalanda rozpalał wyobraźnię kibiców na całym świecie. Obaj napastnicy wspięli się wówczas na szczyt swoich możliwości. Dwoma błyskawicznymi trafieniami popisał się Norweg, ale to Polak zakończył mecz z hat-trickiem na koncie.

Czołowi napastnicy Bundesligi darzą siebie ogromnym szacunkiem. Haaland przyznał nawet, że Robert Lewandowski jest jednym z jego wzorów. Kapitan reprezentacji Polski bardzo docenia ogromny talent młodego zawodnika.

Czytaj także: Polacy zmienią bazę na EURO 2020? Wszystko w rękach władz Irlandii!

Robert Lewandowski był gościem środowego studia Ligi Mistrzów w CBS Sports. Polak przyznał, że Haaland jest na dobrej drodze, aby zostać najlepszym snajperem na świecie.

– Jest świetnym zawodnikiem. Ma ogromny potencjał i wciąż pozostaje jeszcze bardzo młodym graczem – podkreślił Lewy.

– W przyszłości z pewnością ma szansę, aby zostać najlepszym napastnikiem świata. Wspaniale jest grać razem z nim w Bundeslidze, widzieć takiego piłkarza i móc go porównać – dodał.

– Widzę jego twarz, pragnienie zdobywania bramek. Ja wciąż chcę grać na najwyższych obrotach jeszcze przez wiele lat, więc jestem szczęśliwy z obecnego miejsca – przyznał.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1514 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.