Radosław Kępys
O Radosław Kępys 1647 artykułów
Sport to moja pasja od najmłodszych lat. Nie ma dla mnie ograniczeń - poza najpopularniejszymi sportami, pasjonuję się też letnimi i zimowymi igrzyskami olimpijskimi i na mniej popularne dyscypliny spoglądam często z tej perspektywy.
Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1480 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.
Sebastian Mamajek
O Sebastian Mamajek 115 artykułów
Piłką nożną interesuję się już od ponad 15. Jak łatwo więc policzyć "zjadła" mi ona ponad połowę życia. Od kilku głównym obiektem mojej specyficznej miłości stała się Najlepsza liga Świata, czyli oczywiście polska Ekstraklasa. Uważnie obserwuję zarówno jej lepsze, jak i gorsze momenty.
Redakcja PS
O Redakcja PS 21 artykułów
Najnowsze informacje i ciekawostki sportowe z zupełnie innej strony. Najciekawsze wydarzenia ze świata sportu, statystyki, doniesienia, rekordy, interesujące fakty i filmy.
Daniel Cieślik
O Daniel Cieślik 6 artykułów
Jestem pasjonatem piłki nożnej, zwłaszcza tej w wydaniu angielskim. Uwielbiam historię, klimat i otoczkę wokół brytyjskiego futbolu. Jedną z moich ulubionych książek jest "Futbolowa gorączka" Nicka Hornby'ego, znanego fana Arsenalu. Jej przeczytanie pozwala lepiej zrozumieć duszę, umysł i uczucia prawdziwie oddanego piłkarskiego kibica, który jest swego rodzaju szaleńcem.