Powrót Cristiano Ronaldo podzielił legendy Premier League! „To może mieć negatywny wpływ na United!”

Michał Pazdan i Cristiano Ronaldo
Michał Pazdan i Cristiano Ronaldo, Foto: Flickr

Cristiano Ronaldo wrócił do Manchesteru United i budzi to ogromne emocje. Ożywiona dyskusja na temat CR7 została przeprowadzona między dwoma legendami Premier League: Jamie Carragherem i Peterem Schmeichelem.

Ronaldo może ponownie zadebiutować na Old Trafford po dwunastu latach przerwy już w sobotę. Manchester United podejmie Newcastle United.

Czytaj także; Kamil Glik pod ostrzałem! FIFA zbada doniesienia o rasistowskim zachowaniu Polaka

Transfer CR7 wzbudził entuzjazm całego piłkarskiego świata, ale pojawiają się sceptyczne głosy na temat powrotu portugalskiej gwiazdy.

– Wielu piłkarzy Manchesteru United wygląda na zakochanych w Ronaldo. To dla nich wielka chwila – kpi Carragher.

– Ronaldo jest bez wątpienia jednym z najlepszych piłkarzy w historii. Myślę jednak, że może mieć negatywny wpływ na Manchester United – dodał były stoper Liverpoolu.

Zupełnie inne zdanie ma były bramkarz Manchesteru United Peter Schmeichel. Jest zdania, że Ronaldo może wywindować Czerwone Diabły na jeszcze wyższy poziom.

– Powinieneś powiedzieć, że masz nadzieję, że będzie negatywny efekt. Ja takiego nie widzę. To jeden z najlepszych transferów Manchesteru United w ostatniej dekadzie. My, jako kibice, liczyliśmy na coś takiego – powiedział Schmeichel.

– Ludzie mówią, że Ronaldo nie jest już tak dobry. Prawda jest taka, że w swoim słabym sezonie, czyli trzy lata temu w Juventusie, strzelił 28 goli. W zeszłym – 37. Jeśli zdoła strzelić połowę tego w Manchesterze United, to będzie fantastyczny sezon. Poza tym Ronaldo daje nam szansę na to, żeby do samego końca rywalizować o zwycięstwo w Lidze Mistrzów – ocenił Duńczyk.

O Paweł Gębusiak 1657 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.