PKO Ekstraklasa: Portland Timbers chce naszego najlepszego snajpera! Kolejny Polak w MLS?

foto: wikipedia.org

Ostatnimi czasy USA to atrakcyjny kierunek dla polskich piłkarzy. Od czasu przejścia Przemysława Frankowskiego do Chicago Fire, coraz więcej klubów MLS interesuje się naszymi zawodnikami z Ekstraklasy. Tym razem najlepszy strzelec polskiej ligi – Jarosław Niezgoda – może przenieść się za ocean. Najbardziej poinformowany użytkownik Twittera Janekx89 donosi, że piłkarzem Legii Warszawa mocno zainteresowany jest klub Portland Timbers.

Runda jesienna PKO Ekstraklasy zdecydowanie należała do Jarosława Niezgody. Piłkarz warszawskiej Legii w 18 meczach strzelił aż 14 bramek i prowadzi w klasyfikacji strzelców. Od pewnego czasu wiadomo już, że jego osobą zaczęły interesować się kluby z całej Europy i jak się okazuje, nie tylko…

Agent piłkarza Marek Citko poinformował, że Niezgoda ma oferty z wielu klubów pochodzących między innymi z Hiszpanii, Belgii, Włoch, Rosji i Niemiec. Legia stawia sprawę jasno i za swojego zawodnika oczekuje minimum 5 milionów euro.’

Czytaj także: TCS: niespodziewany zwycięzca i kolejne podium Kubackiego!

– Myślę, że to adekwatna cena do umiejętności Jarka. Ja nie patrzę tylko na to, żeby go sprzedać. Chciałbym, aby trafił do klubu, który będzie miał na niego pomysł. Tak samo było, gdy grał w Puławach. Wtedy też chciało go z osiem klubów. Zdecydowaliśmy się na Legię, bo byłem przekonany, że w Warszawie też będzie strzelał – powiedział Citko dla Super Expressu.

Najlepiej poinformowany w dziedzinie transferów z Ekstraklasy użytkownik Twittera Janekx89 donosi, że amerykański klub Portland Timbers złożył już ofertę kupna Niezgody, a niebawem szefostwo drużyny z MLS przyleci do Polski, aby negocjować z warszawską Legią.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1180 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.