Paul Pogba zostanie zastąpiony przez reprezentanta Anglii?

Foto: Wikipedia

Paul Pogba spędza prawdopodobnie ostatni sezon w Manchesterze United. Angielscy dziennikarze wytypowali już piłkarza, który najlepiej sprawdzi się w roli następcy Francuza.

Paul Pogba ma ważny kontrakt w Manchesterze United do końca czerwca przyszłego roku i prawdopodobnie zdecyduje się na zmianę otoczenia. Największe szanse na pozyskanie Francuza ma Real Madryt.

Czerwone Diabły już teraz myślą nad ściągnięciem ewentualnego następcy francuskiego pomocnika. Manchester Evening News sugeruje, że w tej roli idealnie spisałby się Declan Rice z West Hamu United.

Zobacz także:  Messi wróci do FC Barcelony? Laporta tego nie wyklucza!

Rice jest reprezentantem Anglii oraz jedną z największych gwiazd West Hamu. Umowa z Londyńczykami obowiązuje go do czerwca 2024 roku.

Media zgodnie twierdzą, że zawodnik poważnie rozważa możliwość przeprowadzki do Manchesteru. Wiosną, podczas zgrupowania reprezentacji zamienił o tym kilka słów z Harrym Maguirem i Lukiem Shawem.

Declan Rice cieszy się zainteresowaniem ze strony innych silnych angielskich ekiip. O piłkarza z pewnością powalczą Manchester City oraz Chelsea. Czerwone Diabły będą musiały przedstawić naprawdę dobrą ofertę, aby skusić zawodnika.

O Paweł Gębusiak 1657 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.