NBA: Liga zadecydowała. All-Star Game 2023 odbędzie się w Salt Lake City!

Foto: Flickr

Komisja Ligi zdecydowała, że NBA All-Star Game 2023 odbędzie się w Salt Lake City, siedzibie Utah Jazz. Po raz ostatni Mecz Gwiazd został rozegrany w Salt Lake City w 1993 roku.

– Oprócz bogatej tradycji koszykówki miasto Salt Lake City okazało się światowej klasy miejscem na imprezy i zawody sportowe na dużą skalę” – powiedział Adam Silver, komisarz NBA.

Czytaj także:

Kolejna wielka impreza sportowa w Chinach. FIFA podjęła jednomyślną decyzję

– Chcę podziękować rodzinie Millerów i Utah Jazz za ich zaangażowanie w organzację All-Star Game i opracowanie programu, który wywrze trwały wpływ na społeczność – kontynuował działacz.

Ostatnim uczestnikiem Meczu Gwiazd, który występował w Jazz, był Gordon Hayward w 2017 roku. Obecnie najwięcej szans na grę w tym spotkaniu mają Donovan Mitchell i Rudy Gobert, świetni perspektywiczni zawodnicy.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 967 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

1 Trackback / Pingback

  1. Niecały miesiąc do Pucharu Świata! Co czeka skoczków narciarskich w sezonie 2019/2020 | Format Sportowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.