Michał Pazdan wraca do Ekstraklasy! Ponownie zawita na Podlasiu!

Michał Pazdan i Cristiano Ronaldo
Michał Pazdan i Cristiano Ronaldo, Foto: Flickr

Michał Pazdan wraca do Ekstraklasy. Reprezentant Polski zostanie ponownie zawodnikiem Jagiellonii Białystok.

Piotr Wołosik z Przeglądu Sportowego już w środę pisał o powrocie Pazdana na Podlasie. Obecnie jest to już przesądzone. Obrońca ma podpisać z Jagiellonią dwuletni kontrakt, który będzie ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Czytaj także: Osiem drużyn w grze o mistrzostwo. Kto awansuje do półfinału Euro 2020?

Michał Pazdan był zawodnikiem zespołu z Białegostoku w latach 2012-2015. W koszulce Jagiellonii rozegrał 96 spotkań. Potem przeniósł się do Legii Warszawa, z którą trzy razy zdobył mistrzostwo kraju i dwa razy sięgał po Puchar Polski. Następnie przeprowadził się do Turcji, gdzie występował w MKE Ankaragucu.

Nad cieśniną Bosfor Michał Pazdan rozegrał 60 meczów, ale w ostatnim sezonie na boisku zawitał jedynie 15 razy z powodu kontuzji. Jego klub zajął 19. miejsce w tabeli ligi tureckiej i spadł na drugi szczebel rozgrywek.

33-latek zakończył już kontrakt z Ankaragucu, a oznacza to, że może dołączyć do dowolnej drużyny na zasadzie wolnego transferu.

O Paweł Gębusiak 1591 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.