Marzenie Zielińskiego może się spełnić! Czołowy klub Premier League zainteresowany Polakiem

Foto: Flickr

Włoskie media donoszą, że Everton jest mocno zainteresowany zakontraktowaniem Piotra Zielińskiego. Jak wiadomo od dawna polski pomocnik marzy o grze w Premier League.

Zainteresowanie ZIelińskim wynika z faktu, że trenerem Evertonu został Carlo Ancelotti, który jest fanem talentu Polaka, a do niedawna był jego trenerem. The Daily Star pisze, że włoski szkoleniowiec chce wykorzystać coraz bardziej niepewną sytuację pomocnika w Napoli. Przypomnijmy, że Zielu nie przedłużył jeszcze obowiązującego do 2021 roku kontraktu, a rozmowy na ten temat zostały wstrzymane.

Czytaj także: Supercoppa Italiana 2019: Lazio ogrywa wielki Juventus!

Reprezentant Polski jest zauroczony Premier League i bardzo chciałby tam zagrać. Potwierdza to Marcin Feddek, dziennikarz Polsatu, który rozmawiał z piłkarzem po meczu Ligi Mistrzów z Liverpoolem.

– Kiedyś był bliski przejścia do Liverpoolu, rozmowy się odbyły, Jurgen Klopp chciał go pozyskać. Teraz może jechać do tego samego miasta, chociaż do jego niebieskiej części. I może to i lepiej. Piotr powiedział mi, że Premier League to jego zdaniem najlepsza liga świata i bardzo chciałby tam trafić. Uważam, że gdyby tak się stało, to w końcu trochę by zmężniał. W Anglii jeśli nie pojedziesz po piłkę na tyłku, to zjedzą cię kibice – stwierdził Feddek w magazynie Cafe Football.

Zieliński w obecnym sezonie wystąpił w 22 meczach Napoli, w których strzelił jednego gola i zaliczył dwie asysty.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1180 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.