Marko Vesović wraca do treningów! Legia Warszawa odzyskała kluczowego zawodnika!

foto: wikipedia.org

Marko Vesović wraca do treningów. Piłkarz, który w zeszłym sezonie był filarem Legii Warszawa w czerwcu zerwał więzadła krzyżowe w kolanie.

29-latek fatalnie zakończył poprzedni sezon. Podczas spotkania ze Śląskiem Wrocław doznał zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie.

Teraz po dziewięciu miesiącach nieobecności wraca do treningów z drużyną. Jednakże zanim piłkarz wróci do gry, minie jeszcze sporo czasu.

– „Veso” jest stopniowo dołączany do drużyny. Na razie wykonuje tak zwane ćwiczenia bezkontaktowe, ale może już brać udział w takich elementach jak wykończenia, strzały czy podania – powiedział lekarz Legii, Filip Latawiec.

Czytaj także: Reprezentacyjny przewodnik po Euro 2020: Walia [4]

– Stopniowo zwiększamy zakres jego możliwości i już niedługo będzie mógł wejść w gierki. Czekamy na ostateczne testy, które będą miały miejsce za 1,5 tygodnia i to one dadzą nam odpowiedź, jak wygląda rzeczywisty stan fizyczny zawodnika – zakończył.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1480 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.