Mario Balotelli ma nowy klub! Tym razem zwiedzi Turcję

Foto: Flickr

Mario Balotelli znalazł nowy klub. W przyszłym sezonie ten doświadczony napastnik będzie reprezentował barwy tureckiego klubu Adana Demirspor.

Mario Balotelli od kilku lat jest gasnącą gwiazdą piłkarskiego świata. Jego kariera nie ułożyła się w sposób odpowiedni do jego talentu. Ostatnie pół roku zawodnik spędził w drugoligowym klubie Monza. Wcześniej, po nieudanej przygodzie w Brescii, przez kilka miesięcy był bez klubu.

Włoch nowy sezon rozpocznie w Turcji. Zawodnik podpisał Adaną Demirspor trzyletni kontrakt, który będzie obowiązywał do czerwca 2024 roku.

– Dziś doszło do transferu, który złotymi zgłoskami zapisze się w historii naszego klubu. Mario Balotelli, światowa gwiazda, podpisała trzyletni kontrakt z naszym zespołem. „Super Mario” będzie teraz strzelał gole w niebiesko-granatowej koszulce – napisał turecki klub.

Mario Balotelli w przeszłości z powodzeniem występował w takich klubach jak Manchester City, Inter, czy AC Milan. 36 razy wystąpił w kadrze Włoch, gdzie zdobył 14 bramek.

„Maszynka do zarabiania pieniędzy” z problemami. Czy PSG uda się zbalansować budżet?

O Paweł Gębusiak 1591 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.