Lewandowski zaangażował się w walkę z koronawirusem! „Szanujmy założenia, jakie wszyscy dostajemy”

Foto: Flickr

Robert Lewandowski zachowuje się bardzo odpowiedzialnie i włącza się w działania przeciwko koronawirusowi w Polsce.

Lewy napisał wiadomość dla polskich fanów na Instagramie. Mówi o poszanowaniu zaleceń w związku z walką z rozprzestrzeniającemu się w Niemczech i w Polsce koronawirusowi. Uwagi kieruje szczególnie do młodych osób.

Czytaj także: MLS zawiesza rozgrywki! Chcą uniknąć sytuacji z NBA

-Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach. Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia, jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie, proszę, jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie, proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach – napisał Lewandowski.

Bundesliga nadal działa na pełnych obrotach. Liga włoska została zawieszona po zachorowaniu zawodnika Juventusu, Daniele Ruganiego, natomiast w La Liga kwarantannie zostali poddani piłkarze Realu Madryt. Decyzja o zawieszeniu rozgrywek ligi niemieckiej może zapaść w każdym momencie. Do tej pory podjęto decyzję o rozgrywaniu niektórych meczów bez udziału publiczności. Założenia odnośnie przyszłości Bundesligi zostaną przekazane w przyszłym tygodniu. Obecny sezon może zostać odwołany.

View this post on Instagram

[PL] Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach. Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach🙏 Pozdrawiam Was, Robert [ENG] Dear All, Since the past few days we have received various information, including requests to stay at home. This applies to all of us. I ask all our supporters and fans: Let's respect the recommendations, let's be responsible for ourselves and others. I am asking especially our young fans. Please treat closed schools as an expression of responsibility for your safety and health. During this time, don’t gather in public places, including the stadiums, if it is not necessary. Sport is very important, but your safety is more important. Please use this coming time in the best and the safest way you can. Stay calm and stay at home🙏 All the best, Robert.

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1014 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.