Leo Messi chwali się kolejnym trofeum!

Foto: Wikipedia

Lionel Messi pochwalił się wygraną w kolejnym plebiscycie. Tym razem został uznany najlepszym piłkarzem na świecie w amerykańskim konkursie ESPY Awards 2019.

Nagroda ESPY (skrót od Excellence in Sports Performance Yearly Award) to wyróżnienie obecnie przyznawane przez amerykańską stację telewizyjną ABC, a wcześniej ESPN. Uznaje indywidualne i zespołowe osiągnięcia sportowe oraz inne osiągnięcia związane ze sportem w roku kalendarzowym poprzedzającym daną coroczną ceremonię. Pierwsze ESPY przyznano w 1993 r.

Zobacz także:

Chelsea czeka na uchylenie zakazu i myśli o wzmocnieniach. Na liście Krzysztof Piątek

– Bardzo dziękuję wszystkim, którzy głosowali na mnie w konkursie na najlepszego piłkarza na świecie w konkursie ESPY Awards 2019. Przesyłam uściski – napisał Messi na swoim koncie Instagram.

Leo Messi był już triumfatorem wielu konkursów tego typu. Każda, jak twierdzi, ma dla niego ogromne znaczenie. Ma to związek z jego rywalizacją na jak największą liczbę trofeów, którą prowadzi z Cristiano Ronaldo. Co ciekawe, Argentyńczyk twierdzi, że ta rywalizacja to tylko wymysł mediów.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 779 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*