Legia Warszawa zwalnia trenerów! Michniewicz robi porządki w sztabie!

foto: wikipedia.org

Legia Warszawa przechodzi zmiany w sztabie trenerskim. Pracę stracili Łukasz Bortnik – trener przygotowanie fizycznego oraz Jan Mucha – asystent trenera bramkarzy.

O zwolnieniach ze sztabu ekipy z Łazienkowskiej poinformował dyrektor Canal+ Sport, Michał Kołodziejczyk. Dodał również, że trener Michniewicz nie jest zadowolony z ich pracy i nie chce ich widzieć w gronie swoich współpracowników.

Czytaj także: Startuje gra o Katar. Jakie mecze najciekawsze w pierwszym okienku eliminacyjnym?

Czym zasłużyła sobie dwójka trenerów, aby ich zwolnić? Dokładnie nie wiadomo, ale Legionisci.com informuje, że czarę goryczy przelało zachowanie przed ostatnim spotkaniem z Zagłębiem Lubin.

– Michniewicz odsunął ich ze sztabu w niedzielny poranek. Powodem miało być nieodpowiednie zachowanie na przedmeczowym zgrupowaniu – czytamy.

Obaj szkoleniowcy nie byli obecni już na meczu w Lubinie. Klub Legia Warszawa był ich pracodawcą od 2019 roku.

Legia jest obecnie liderem w tabeli Ekstraklasy. Ekipa Wojskowych ma już siedem punktów przewagi nad znajdującą się za ich plecami Pogonią Szczecin. Obie drużyny zmierzą się się w bezpośrednim pojedynku tuż po przerwie na mecze reprezentacyjne.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1480 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.