Krzysztof Piątek rozmawiał z Jose Mourinho! Wraca temat Tottenhamu

Foto: Flickr

Krzysztof Piątek jest bohaterem jednych z bardziej irytujących sag transferowych zimowego okna. Z jednej strony jest całkowicie bez formy, a z drugiej interesują się nim czołowe europejskie kluby. Dzisiaj wraca temat Tottenhamu. Jak donosi Sport.pl polski napastnik uczestniczył w wideokonferencji z Jose Mourinho, a to znaczy, że transfer do Londynu jest nadal aktualny. Ostatecznie w piątek na 100% będziemy wiedzieć gdzie zagra reprezentant Polski.

Jak donosi źródło polskiego portalu, Tottenham chce pozyskać Polaka, a świadczyć o tym ma rozmowa z samym Jose Mourinho, który chciał się zapoznać z piłkarzem oraz przedstawić mu swoje cele i plany wobec niego.

Tottenham ma duże problemy z napastnikami i na gwałt potrzebuje bramkostrzelnego snajpera, po tym jak kontuzji doznał Harry Kane. Anglik wróci do treningów dopiero w kwietniu.

Czytaj także: Aubameyang zastąpi Suareza w FC Barcelonie? Analiza sytuacji transferowej

Weszło.com ujawniło, że klub z Londynu przedstawił ofertę rocznego wypożyczenia Krzysztofa Piątka o wartości 10 mln euro. Do końca okna transferowego zostało bardzo nie wiele czasu, a to oznacza, że Tottenham może być zdesperowany, aby pozyskać klasowego napastnika. Zyska na tym AC Milan, który chce zarobić na Polaku jak najwięcej, a nazwisko Piątka znaczy wciąż bardzo wiele w świecie piłki nożnej.

AC Milan jest skłonny ku sprzedaży napastnika i wycenia go na 30 milionów euro. W sobotę spotkał się zarząd klubu, który rozważał różne opcje sytuacyjne dotyczące Piątka. Jeśli nikt nie zaoferuje godnej sumy za kupno napastnika, nie jest wykluczone, że Milan zgodzi się na jego wypożyczenie z opcją wykupu.

10 milionów euro za rok gry poza Milanem to bardzo dobra oferta, zważywszy na to, że Piątek jest dopiero czwartym napastnikiem w hierarchii Stefano Pioliego. Teraz po raz kolejny usiądźmy wygodnie i czekajmy na rozwój sytuacji.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1248 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.