Krzysztof Piątek może trafić do Premier League. Wymiana piłkarzy między legendarnymi klubami

Foto: Flickr

Krzysztof Piątek może zimą przenieść się do Anglii. Serwis sportmediaset.it donosi, że może dojść do wymiany zawodników. Moise Kean z Evertonu trafi do Milanu, a Polak zajmie jego miejsce w Premier League.

Piątek szykuje się do odejścia z Milanu już w zimowym oknie transferowym. Władze włoskiego klubu mają dość niemocy strzeleckiej Polaka, a czasu na odmianę pozostało naprawdę niewiele. Ultimatum stanowi pięć najbliższych spotkań. W ostatnim meczu nie dość, że nie zdobył bramki, to murawę opuszczał wygwizdywany przez kibiców. Włoskie media spekulują, że Piątkowi najbliżej jest do Anglii, gdzie miałby trafić w ramach wymiany za Moise Keana z Evertonu.

Czytaj także: Ekstraklasa: Pogoń z powrotem na szczycie, kolejka bramkowych dubletów

Kean to były piłkarz Juventusu, któremu nie służą angielskie boiska i chciałby wrócić z powrotem do Włoch. Piątek miałby zostać włączony do bezgotówkowej wymiany piłkarzy. Polak jest często krytykowany za swoją bezradność na boisku, ale wsparcie jego kolegów pozostawia wiele do życzenia. Strzelił zaledwie trzy gole w 13 spotkaniach. Jego kontrakt z Milanem obowiązuje do czerwca 2023 roku.

Sobotnie podium i niedzielna parodia skoków – karuzela ruszyła!

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1146 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.