Karuzela transferowa wokół Edinsona Cavaniego rozkręca się w najlepsze!

Foto: Wikipedia

Trwa karuzela transferowa wokół Edinsona Cavaniego. Początkowo łączono go między innymi z Manchesterem United i Chelsea, ale jak donosi Daily Telegraph, PSG nie nawiązało nawet kontaktu z tymi klubami.

Kontrakt Cavaniego z Paris Saint Germain kończy się latem i od tego miesiąca może już negocjować kolejną umowę z dowolnym klubem.

Manchester United i Chelsea były łączone z zakontraktowaniem Urugwajczyka. Zawodnik trafi do kolejnego klubu za darmo, więc wystarczy złożyć ofertę i czekać aż on sam podejmie satysfakjonującą go decyzję.

Czytaj także: Guardioli związek z Manchesterem City – o Malediwach, golfie i faulach taktycznych

Pojawiła się możliwość transferu zimowego, ale kluby z Premier League nie są zainteresowane wydawaniem pieniędzy za wiekowego napastnika. Mistrzowie Francji chcą utrzymać zawodnika do końca sezonu. Wolą oddać go za darmo, niż stracić klasowego napastnika, który dodatkowo stanowi zabezpieczenie w razie kontuzji pozostałych gwiazd np. Neymara czy Mbappe.

32-latek znajduje się również na radarze Atletico Madryt. Jest wielce prawdopodobne, że zawodnik trafi pod skrzydła Diego Simeone latem i tym samym zakończy siedmioletnirj przygody z PSG.

Nie wiadomo czy Manchester United i Chelsea będą skłonne zakontraktować zawodnika, który w lutym skończy 33 lata, a jego umowa z pewnością nie obejmie niskiej pensji.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1180 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.