Jarosław Niezgoda przenosi się za ocean! Jednak Portland Timbers!

foto: wikipedia.org

Jarosław Niezgoda opuszcza Legię Warszawa i przenosi się za ocean. Piłkarz podpisze kontrakt z drużyną Portland Timbers, występującą w amerykańskiej lidze MLS. Stołeczny klub zarobi 3,8 miliona dolarów i milion w bonusach.

Niezgoda robi w tym sezonie furorę na boiskach Ekstraklasy. W 22 meczach strzelił 15 goli i jest liderem w klasyfikacji strzelców. Doskonała dyspozycja sprawiła, że piłkarzem interesowały się zagraniczne kluby. 24-latek nie zostanie jednak w Europie i poleci do USA, aby reprezentować klub Portland Timbers.

Czytaj również: Liverpool na umowie z Nike zarobi ogromne pieniądze! Pora na transfer Mbappe?

Amerykanie złożyli najkonkretniejszą propozycję i najbardziej zabiegali o piłkarza. Przysłano nawet do Polski delegację specjalistów ds. transferów, by negocjować z Legią. Sam zawodnik bardzo szybko podjął decyzję o przenosinach za ocean i poprosił władze swojego klubu o zgodę na transfer.

W czwartek zostało osiągnięte pomiędzy Legią Warszawa, a Portland Timbers o przenosinach Niezgody do USA. Stołeczny klub zarobi na transakcji 3,8 miliona dolarów oraz milion w przyszłych bonusach. Najlepszy strzelec Legii ma zarabiać w Portland 900 tys. dolarów netto rocznie.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1188 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.