Jakub Kamiński mógł trafić do Bundesligi! Lech odrzuca oferty rzędu 10 mln euro!

foto: Flickr

Jakub Kamiński jest niezwykle utalentowanym, młodym piłkarzem Lecha Poznań. Okazuje się, że Lech Poznań odrzucił ofertę transferu zawodnika opiewającą na 10 milionów euro.

19-latek jest jedną z najważniejszych postaci nie tylko Lecha Poznań, ale i całej Ekstraklasy. Dziennikarz Mateusz Borek w programie „Odliczanie do Mundialu” ujawnił, że w trakcie ostatniego okna transferowego Jakub Kamiński mógł przenieść się do klubu z Bundesligi.

– Dyrektor sportowy VfL Wolfsburg, Joerg Schmadtke, dawał za niego 10 milionów euro. Wolfsburg wypożyczył z opcją transferu definitywnego Josipa Brekalo do Torino i na jego pozycję ściągnął Dodiego Lukebakio, bo potrzebuje szybszego piłkarza. Dlatego chcieli Kamińskiego – zdradził Borek.

Czytaj także; Kamil Glik pod ostrzałem! FIFA zbada doniesienia o rasistowskim zachowaniu Polaka

– Lech odrzucał już za Kamińskiego oferty i to nie w wysokości 2-3 mln euro, a 9-10 mln euro – dodał Piotr Koźmiński, dziennikarz portalu „WP Sportowe Fakty”.

Jakub Kamiński doskonale wszedł w nowy sezon ligowy. W sześciu meczach Ekstraklasy strzelił dwa gole i zanotował asystę.

19-latek dostał także powołanie do reprezentacji Polski od selekcjonera Paulo Sousy. Dostał szansę podczas spotkania z San Marino i spędził na boisku całe 90 minut.

Jakub Kamiński ma ważną umowę z Lechem Poznań do 2024 roku. Transfermarkt wycenia nastolatka na 5 milionów euro.

O Paweł Gębusiak 1657 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.