Jagiellonia Białystok została bez trenera! Rafał Grzyb tymczasowym szkoleniowcem

Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok, Foto: Flickr

Jagiellonia Białystok ma poważne problemy! Trener Białostoczan, Bogdan Zając nie może pełnić swoich obowiązków z powodu problemów zdrowotnych. Klub z Podlasia wydał oficjalny komunikat. Tymczasowym szkoleniowcem ma zostać Rafał Grzyb.

Jagiellonia w następnej kolejce Ekstraklasy zmierzy się u siebie z Piastem Gliwice. Białostoczanie będą musieli poradzić sobie bez trenera Bogdana Zająca.

Czytaj także: Kibice Premier League na trybunach? To może stać się już w maju

Szkoleniowiec ma poważne problemy zdrowotne, które uniemożliwiają mu pełnienie swojej funkcji. W związku z tym tymczasowym trenerem Jagiellonii zostanie Rafał Grzyb, który do tej pory pełnił rolę asystenta.

– Niestety, zarówno trener jak i kilku zawodników nie będzie mogło wziąć udziału w najbliższym spotkaniu ze względów zdrowotnych. W tej wyjątkowej sytuacji to ja mam zastąpić pierwszego trenera na tym stanowisku. Liczę na to, że ta zmiana nie będzie miała żadnego wpływu, jeżeli chodzi o podejście chłopaków do następnego meczu – oznajmił Grzyb.

Jagiellonia Białystok poinformowała o zaistniałej sytuacji w oficjalnym komunikacie.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1480 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.