F1: Verstappen to ewenement w F1. To jeden z najbardziej kompletnych kierowców

Foto: Wikipedia

Max Verstappen jest jednym z najbardziej kompletnych kierowców w obecnej stawce kierowców F1.

Zawsze szybki i zadziorny, a wielu ekspertów twierdzi, że niespełna 22-letni Holender wyraźnie dojrzał w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Kierowca Red Bulla twierdzi, że jego metody przygotowawcze wcale się nie zmieniły.

– Robię to samo co w ostatnich latach. Myślę,że jeśli nagle zacznę robić zgoła odmienne rzeczy, będzie to znaczyło, że dotychczasowe przygotowania były złe, a wcale tak nie jest – powiedział w holenderskim magazynie Formule 1.

Jednakże zawodnik zgadza się, że ostatnio jest bardziej kompletnym kierowcą. Zbliża się do swojego setnego Grand Prix, a wciąż jest bardzo młody. Posiada zatem ogromne doświadczenie jak na swój wiek.

– Zaczynałem bardzo młodo, więc uważam, że to całkiem normalne. Większość innych kierowców Formuły 1 zaczynała od 21 lub 22 lat. Jeśli spojrzysz teraz na tabelę, nie sądzę, że wielu jest bardziej kompletnych ode mnie, nawet jeśli mają 29 lub 30 lat.- podsumował Verstappen.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 923 artykuły
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.