F1: Red Bull zyskał ciekawego sponsora. IRIS to lider technologii audio

Foto: Wikipedia

Firmy z całego prześcigają się z ofertami sponsoringu dla stajni F1. Najwięcej zawirowań w tej kwestii było w Williamsie, który stracił dwóch mocnych sponsorów: Orlen i Rexonę, ale zyskali również nowych partnerów. Mercedes i McLaren również dołożyli po nowym fundatorze. Teraz przyszła kolej, aby Aston Martin Red Bull zmierzył się z problemami na tym polu.

Red Bull Racing straci sponsora tytularnego – Astona Martina – po sezonie 2020, ale dzisiaj mogli pochwalić się dobrą wiadomością. Po południu władze austriackiej stajni ogłosili współpracę z nowym partnerem technicznym, firmą IRIS. Kontrakt został zawarty w celu dalszego rozwoju zespołu.

Czytaj także: Bundesliga: siedem goli w Leverkusen, mecz na szczycie zawiódł oczekiwania

– Formuła 1 to sport, w którym liczą się marginalne postępy. Nigdy nie przestajemy szukać nowych technologii, które zapewnią nam przewagę. Cieszymy się, że możemy współpracować z IRIS, która oferuje nam zwiększoną przejrzystość toru i większy realizm na symulatorze. Zapewni nam również lepszy relaks podczas podróży, a będzie to dla nas szczególnie cenne podczas 22 wyścigów w tym sezonie – powiedział Christian Horner.

IRIS to firma audio, która została założona w 2018 roku. Pracuje nad algorytmem, aby przywrócić naturalne jakości dźwięku z powrotem do formatu cyfrowego. To powinno zapewnić większą czystość dźwięku w słuchawkach, bez konieczności ogromnego zwiększania głośności. Przy mniejszej głośności IRIS ma zapewniać więcej relaksu i intensywniejsze wrażenia słuchowe.

– IRIS jest podekscytowany współpracą z Aston Martin Red Bull Racing jako ich wyłącznym partnerem audio. Obie firmy mają innowacje oraz najwyższy poziom wydajności ludzkiej i technologicznej na każdym polu działania. To sprawia, że jest to idealne partnerstwo – powiedział założyciel IRIS Jacobi Anthruther.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1250 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.