F1: Hamilton chce kontynuować wojnę z Leclerkiem. Pragnie większej rywlizacji

Foto: Wikipedia

Lewis Hamilton ma nadzieję, że następny wyścig w Singapurze będzie konkurencyjny dla Mercedesa, Ferrari i Red Bulla.

Leclerc wygrał swoje pierwsze dwa Grand Prix w Belgii i we Włoszech. Dzięki temu Ferrari kolejny raz w tym sezonie włącza się do rywalizacji. Hamilton, który nie wygrał wyścigu od początku sierpnia, chce, aby rywalizacja między Ferrari i Mercedesem, a nawet Red Bullem trwała do samego końca sezonu.

Czytaj również:

Zmiany w Formule 1? Czy kwalifikacje zmienią format?

-Nie mogę się doczekać następnego wyścigu. Myślę, że coś się zmieni. Kiedy w przyszłym tygodniu pójdziemy do fabryki, zrobimy ten sam proces, mam nadzieję, że możemy ulepszyć nasz samochód, ulepszyć naszą metodę i w weekend wykonać lepszą robotę – powiedział Hamilton dla RaceFans.

-Mam nadzieję, że uda mi się wykonać lepszą robotę w następnym wyścigu. Jeśli będą równie konkurencyjne, świetnie. Mam nadzieję, że będą równe warunki między nami a Red Bullem i Ferrari. Osobiście chcę, aby ta bitwa trwała. Tak byłoby świetnie – zakończył kierowca

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1096 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.