Bartosz Kapustka może wrócić do Ekstraklasy. Pojawiło się kilka opcji transferu

Foto: Flickr

Bartosz Kapustka bardzo poważnie bierze pod uwagę sprawę powrotu do Ekstraklasy. W trakcie wywiadu dla TVP Sport piłkarz Leicester City powiedział, że już w trakcie zimowego okna transferowego pytało o niego kilka polskich klubów.

Kapustka po rewelacyjnym występie na EURO 2016 opuścił Cracovię i przeniósł się do ówczesnego mistrza Anglii Leicester City. Jednakże od czasu jego transferu ma ogromne problemy z regularnymi występami. Dodatkowo w ubiegłym roku doznał ciężkiej kontuzji kolana, która wykluczyła go ze sportu na wiele miesięcy.

-U mnie już wszystko dobrze ze zdrowiem. Od dłuższego czasu trenuję normalnie z chłopakami, wychodzę na boisko, zagrałem meczach U23, w drugim zespole Leicester – powiedział Kapustka w rozmowie z TVP Sport.

Czytaj również: PZPN pomoże polskim klubom piłkarskim. Oto szczegóły tzw. Pakietu Bońka wartego 116 mln zł

Angielski klub nie wyraził zgody na zimowy transfer Polaka. 23-latek ma nadzieję, że po obecnym sezonie zmieni drużynę, na taką, w której będzie grał regularnie. Nawet powrót do Ekstraklasy wydaje się w tej chwili bardzo realny

-Wszystko biorę pod uwagę. Nie tylko Legia Warszawa, ale parę klubów z Polski pytało o mnie już w okienku zimowym. Co wydarzy się w lecie? Zobaczymy jakie będą możliwości i oferty. Mam jeszcze rok kontraktu z Leicester, ale biorę pod uwagę wszystkie opcje – podsumował piłkarz.

View this post on Instagram

Nice to be again with lads ⚽️💪🏻

A post shared by Bartosz Kapustka (@kapi67) on

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1487 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.