Atletico Madryt chce powalczyć o Arka Milika! Rekordowy transfer Polaka?

Foto: Flickr

Osoba Arkadiusza Milika cieszy się ostatnio ogromnym powodzeniem w kwestii potencjalnego transferu. Po Polaka ustawia się kolejka czołowych klubów. Mundo Deportivo informuje, że latem o transfer napastnika zabiegać będzie Atletico Madryt.

Kontrakt z Napoli kończy się w czerwcu 2021 roku i według niektórych źródeł Polak nie może dograć przedłużenia umowy z włodarzami klubu. Jak informowaliśmy wcześniej, strony mają zgoła odmienne zdanie w kwestii sumy odstępnego.

Ta sytuacja spowodowała zainteresowanie ze strony innych klubów. Milik łączony był już z Borussią Dortmund i Torino, a w styczniu mówiono nawet o zainteresowaniu ze strony Barcelony i Manchesteru United.

Czytaj także: Co z marcowym okienkiem reprezentacyjnym? Koronawirus sporym problemem!

Hiszpańskie media są pewne, że Polak będzie jednym z głównych celów Atletico Madryt w nadchodzącym oknie transferowym. Władze Rojiblancos chcą zastąpić Diego Costę, który po tym sezonie ma odejść za ocean do Interu Miami.

Podobno sam Diego Simeone jest przekonany do zatrudnienia polskiego napastnika. Trener Atletico chce piłkarza sprawnie włączającego się w kontrataki i doskonale radzącego sobie w powietrzu.

Polak zdobył w tym sezonie 12 bramek w 22 spotkaniach, Atletico Madryt jest skłonne zapłacić za Arka Milika ok. 40 milionów euro.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1014 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.