Arkadiusz Milik zmieni barwy klubowe już latem? Szykuje się kolejna saga transferowa…

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik już latem może zmienić klub! Takie rewelacje można wywnioskować po wypowiedzi prezydenta Olympique Marsylia – Pablo Longorii. Czy będziemy świadkami kolejnej sagi transferowej z udziałem Polaka?

Arkadiusz Milik na początku roku zamienił Napoli na Olympique Marsylia. Można odnieść wrażenie, że Polak doskonale odnalazł się w nowym środowisku. Reprezentant Polski zdobył dwa gole w trzech spotkaniach, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Czytaj także: UEFA znowu chce zarobić, czyli o pomyśle finału Ligi Mistrzów w Nowym Jorku

W mediach pojawiają się spekulacje, że Polak opuści Francję już latem tego roku. Włoscy dziennikarze twierdzą, że w kontrakcie Milika zawarta jest klauzula wykupu, która wynosi zaledwie 12 milionów euro.

Spekuluje się, że bardzo możliwy jest powrót do Serie A. Polakiem wciąż interesują się takie kluby jak Juventus i AS Roma.

O przyszłości Arka Milika wypowiedział się prezydent Olympique Marsylia, Pablo Langoria. Zapewnił on, że przyszłość Polaka jest w rękach jego klubu.

– Zakup Milika był dość skomplikowany. Mamy całkowitą kontrolę nad przyszłością napastnika, to na pewno. Jedyną drużyną, która może pochwalić się pierwszeństwem jest Napoli – oznajmił działacz rozmowie z RMC Sport.

– Decyzja o sprowadzeniu go ponownie do Neapolu wydaje się jednak mało realna. W obecnej sytuacji mogę powiedzieć, że zdecydujemy sami. Innymi słowy, do nas będzie należał wybór czy sprzedać i komu – dodał.

Arkadiusz Milik jest wyceniany przez portal Transfermarkt na 22 miliony euro.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1480 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.