Ancelotti znalazł nowego pracodawcę! Uda mu się odbudować potęgę Evertonu?

Foto: Flickr

Carlo Ancelotti znalazł nowy klub. Tuż po rozstaniu się z Napoli, włoski szkoleniowiec porozumiał się z angielskim Evertonem. Klub w najbliższym czasie wyda oficjalne oświadczenie.

Ancelotti został zwolniony z funkcji trenera Napoli 10 grudnia, a tydzień później okazuje się, że ma już nowego pracodawcę. Tym razem 60-letni szkoleniowiec ma podpisać kontrakt z Evertonem. Jak informuje Sky Spotrs, obie strony doszły już do porozumienia i najdalej w środę władze klubu oficjalnie potwierdzą jego zatrudnienie.

Czytaj także: Bundesliga: Bayern rozgromił Werder, Borussia Monchengladbach traci lidera!

Poprzedni sezon był udany dla włoskiego szkoleniowca, ponieważ zdobył wraz z Napoli tytuł wicemstrza kraju. Latem zespół dostał kilka potencjalnych wzmocnień, ale nie był już w stanie nawiązać walki z czołówką ligi. Następcą Ancelottiego został Gennaro Gattuso.

Everton chwyta się wszystkich sposobów, aby poprawić swoje wyniki. Obecnie po 17 meczach zajmuje dopiero 16. miejsce w Premier League i znajduje się tylko 3 oczka nad strefą spadkową.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1180 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.