Allegri nie podejmie pracy w tym sezonie. Legendarny trener uczy się angielskiego!

Foto: Wikipedia

Plotki o zatrudnieniu Massimiliano Allegriego okazały się nieprawdziwe. Wielki włoski trener był łączony z takimi klubami jak Manchester United, Arsenal i Bayern Monachium. Sam szkoleniowiec jednak przyznał, że do końca trwającego sezonu nie zamierza podejmować żadnej pracy.

Włoch do końca sezonu nie zamierza podejmować żadnej decyzji w sprawie swojej przyszłości w roli szkoleniowca.

– Przez 18 lat byłem zawodnikiem, a trenuję od 16 lat. Po 34 latach zrobiłem sobie przerwę i jestem szczęśliwy. Mam okazję na refleksje, rozmowy z ludźmi, robienie w życiu prywatnym rzeczy, które mnie interesują, jak chodzenie do teatru, na wystawy sztuki czy czytanie książek – powiedział Allegri.

Czytaj także: Real Madryt szuka wzmocnień w środku pola. Kontrakt dla rewelacyjnego Holendra jest już gotowy!

Wskazówką co do przyszłości Włocha może być to, że wolny czas wykorzystuje na naukę języka angielskiego.

– Biorę lekcje tutaj, w Mediolanie. Potrafię całkiem dobrze mówić. Część słuchowa jest dla mnie nieco trudniejsza. Jeśli rozmawiam z kimś, kto mi pomaga mówiąc trochę wolniej, to rozumiem – kontynuował trener.

– Następny rok będzie ważnym rokiem. Ważnym z punktu widzenia wyboru, którego dokonam i potrzeby przygotowania się do niego. Po roku przerwy i pięciu latach w Juventusie, nie chcę wracać do gry i robić to źle – dodał.

View this post on Instagram

Sempre sul campo,o fuori😂👍💪

A post shared by Massimiliano Allegri (@mrallegri) on

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 1180 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.