Absurdalnie wysoka kwota za Dayota Upamecano. Arsenal tyle zapłaci?

RB Leipzig podało absurdalnie wysoką cenę za Dayota Upamecano, którym interesuje się Arsenal.

Niemiecka drużyna żąda aż 92 milionów funtów za swojego obrońcę. Na tyle opiewa klauzula odejścia zapisana w kontrakcie Francuza.

Kanonierzy są bardzo zainteresowani wzmocnieniem środka obrony po odejściu Laurenta Kościelnego. Podobno sam 20-latek jest podekscytowany przejściem do The Gunners, a sam zespół z Emirates Stadium zaoferował na reprezentanta Francji U-21 40 milionów funtów.

The Mirror donosi, że włodarze z Lipska nie mają zamiaru pozbywać się Upamecano, a jedynym sposobem na jego pozyskanie jest zapłacenie klauzuli w wysokości 92 milionów funtów.

Pojawiają się głosy, że szansą na pozyskanie Francuza było by oddanie w zamian Emile Smith-Rowe`a. Pomocnik spędził rok na wypożyczeniu w niemieckim klubie i RB Leipzig chce, aby pozostał z nimi na dłużej.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 880 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.