Październikowe webinarowe trio online!

Jesień na dobre zagościła za naszymi oknami.

Dni stają się coraz krótsze, a temperatury coraz niższe.

Zastanawiacie się, jak efektywnie wykorzystać te jesienne dni?

Przedstawiamy Wam nasze propozycje:

Spotkanie networkingowe MSODI – Twoja sieć innowacji

Celem spotkań jest budowanie sieci połączeń i partnerstw pomiędzy MŚP – Startupami, Instytucjami Otoczenia Biznesu, innowatorami i przedstawicielami świata nauki.

BIZNES NAWIGATOR

Celem webinarów jest wsparcie przedsiębiorców i startupów w rozwoju, digitalizacji i pozyskaniu finansowania w ciężkich czasach pandemii.

Wraz z Województwem Mazowieckim mamy przyjemność zaprosić na

spotkanie networkingowe MSODI, które odbędzie sie w formie online.

BIZNES TO LUDZIE. MSODI – Twoja sieć innowacji

środa, 13 października, godz.: 10:00-13:00

Zapisz się już dziś!
Podczas spotkania online wraz z naszymi prelegentami będziemy rozmawiać o skutecznych metodach rozwijania innowacyjnych firm oraz praktykach budowania efektywnych zespołów.

Uczestnicy podczas wywiadu ze współzałożycielem i CEO The Heart Tomaszem Rudolfem dowiedzą się, jakie są skuteczne metody tworzenia i wdrażania innowacji oraz jak tak wygląda współpraca pomiędzy dużym i małym biznesem. Dorota Rymaszewska – CEO startupu HiPets, podczas prelekcji przybliży 5 filarów budowania efektywnych zespołów.

Spotkanie to nie tylko inspirujące prelekcje, ale też dyskusja i Networking. Uczestnicy spotkania będą mieli także okazje do swobodnych rozmów i wymiany doświadczeń podczas rozmowy moderowanej przez Artura Sójkę – przedsiębiorcę i specjalistę od profesjonalnego networkingu. Całe spotkanie zostanie poprowadzone przez CEO Youth Business Poland Adriana Migonia – mentora i doradcę startupów oraz eksperta z zakresu przedsiębiorczości.

Dołącz do spotkania już DZIŚ!

Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja online

Ilość miejsc jest ograniczona!

Dowiedz się więcej!
Zapisz się już dziś!
Przyjdź i posłuchaj webinaru, na którym specjaliści podzielą się swoimi doświadczeniami rozwijania firm i skalowania startupów za pomocą finansowania funduszy Venture Capital.
  • Pierwsze wrażenie i dobrze przeprowadzona rozmowa z inwestorem może być kluczem do uzyskania finansowania Twojej firmy. Sprawdź, jak powinieneś się przygotować!
  • Pitch Deck to klucz do sukcesu. Powiemy Ci, co interesuję Inwestora oraz co warto pokazać, aby zachęcić go do inwestycji w Twój startup.
  • Liczby, liczby i jeszcze raz liczby. To jest to, co interesuję Inwestora. Przedstawimy Ci wskaźniki, które mają znaczenie i przełożą się na decyzję.

Na Webinar zaprosiliśmy trzech doświadczonych ekspertów:

Greg Albrecht – założycielem Albrecht&Partners. Prowadzi executive coaching, founder mentoring i projekty optymalizacji biznesu w obszarze przywództwa i strategii wzrostu.

dr hab. Mariusz Kicia – ekspert medialny UMCS w zakresie ekonomii. Od 2007 roku zarządza spółką doradczą, realizuje projekty w zakresie doradztwa biznesowego (wyceny przedsiębiorstw, modele i projekcje biznesowe, wsparcie start-up’ów).

Łukasz Gołąbek – wiceprezes zarządu Netrix Group, który funkcjonuje jako fundusz inwestycyjny skoncentrowany na inwestycjach w przedsięwzięcia wczesnej fazy.

Dołącz do już DZIŚ!

Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja online

Ilość miejsc jest ograniczona!

Dowiedz się więcej!
To nie wszystko…

Dla szukających inspiracji przedsiębiorców i chcących uczyć się od najlepszych innowatorów, mamy dobrą wiadomość:

Przygotowaliśmy dla Was kolejny, inspirujący webinar, podczas którego zaproszeni goście i doświadczeni Aniołowie Biznesu podzielą się swoim doświadczeniem i zdradzą, jakie są 3 główne kroki do szybkiego pozyskania finansowania, czyli o procesie decyzyjnym od „kuchni”. Poznasz również historie dwóch lekarzy, którzy stworzyli TECHNOLOGIĘ opartą na GRZE do sterowania oddechem, pomagającą ponad 235 mln ludzi na świecie!

To wszystko już 28 października.

Więcej informacji wkrótce.

Zapisz się już dziś!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.